Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar selammm bende katılmak istiyorum 🙏🙏 insallah hepimiz güzel haberler alırız🥰 benim yaklasık 1.5 yıldır korunmasız olmasına rağmen gebeliğim oluşmuyor eşimde bende bütün testlerimizi yaptık herşey temiz çıktı rahim filmi sperm testi vs hepsi temiz her ay hormon testi yani bütün tahliller yapıldı yumurta takibi yapıldı ovülasyon testini kendim yapıyorum ama malesef olmuyor ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olurmusunuz ?

Kızlar selammm bende katılmak istiyorum 🙏🙏 insallah hepimiz güzel haberler alırız🥰 benim yaklasık 1.5 yıldır korunmasız olmasına rağmen gebeliğim oluşmuyor eşimde bende bütün testlerimizi yaptık herşey temiz çıktı rahim filmi sperm testi vs hepsi temiz her ay hormon testi yani bütün tahliller yapıldı yumurta takibi yapıldı ovülasyon testini kendim yapıyorum ama malesef olmuyor ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olurmusunuz ?
Bir hastaneye git araştırıp, aşılama önerecektir doktor, bende senin gibiyim aynı 1 yıldır sebepsiz çocuk olmuyor pazartesi aşılama olacağım inşallah

Bir hastaneye git araştırıp, aşılama önerecektir doktor, bende senin gibiyim aynı 1 yıldır sebepsiz çocuk olmuyor pazartesi aşılama olacağım inşallah
Kaç ayrı doktora gittim en son evet aşılama önerdiler ama normal birliktelikten bi farkı olmadığını söyledi bnde istemedim suan beklemedeyim aşılama nasıl oluyor aşamaları nasıl ?

Kızlaaaarrr selam ben de geldim , yumurtlama dönemim bugün başladı gün aşırı değerlendirebilirim inşallah, takviyem filan yok bolca avakado ve havucum var :) eşime de çakşır suyu sipariş ettik bakalım… siz neler yapıyorsunuz bu ay evrene güzel enerjilerimizi yolluyoruz inşallah 🤍
Hosgeldın bebısmmm❤️

Merhaba canım hosgeldın 🥰bıraz aynı durumumuz benımde 1 yıl oldu.nasıl bır yol ızlemelıyız ınan bende bılmıyorum😄ama bız corektotu bal tarcın fln yedık baya iyi geldi onu deneyebılırsın,sonra balık yagı alıyoruz o ıyı geldı.bakalım 3 ay ıcınde ıse yarayacakmı bunlar gorecegız.yaramazsa ilaç tedavısı dusunuyorum.İnşallah bu ay burada guzel haberler alalım ugur getırelım bırbırımıze hepımız..

Hoşgeldinn canımm seni gördüğüme çok sevindim benimde bugün akıntım var takvime göre pik günü☺️ Sipser Sipser
Ben de sizi görünce yazmak istedim iyiki varsınız ..Madem yumurtluyoruz beraberce güzel güzel bekleyelim o halde çiçeğim :) 🌷 değerlendirip dualarımızı edip inşallah 🤲

Ben de sizi görünce yazmak istedim iyiki varsınız ..Madem yumurtluyoruz beraberce güzel güzel bekleyelim o halde çiçeğim :) 🌷 değerlendirip dualarımızı edip inşallah 🤲
Ahh ne güzel yapmışsınnn😍 inşallah kuzummm kasım annelerinde birlikte olacağız inşallah allahım sağlıklı sıhhatli olacağımız ve sağlıklı evlat olacak şekilde nasip etsin inşallah😘

Kızlaaaarrr selam ben de geldim , yumurtlama dönemim bugün başladı gün aşırı değerlendirebilirim inşallah, takviyem filan yok bolca avakado ve havucum var :) eşime de çakşır suyu sipariş ettik bakalım… siz neler yapıyorsunuz bu ay evrene güzel enerjilerimizi yolluyoruz inşallah 🤍
Avokado tam yumurtlama zamanında mi tuketilmeli, tam olarak nasıl ve ne için tuketiyorsunuz acaba ☺️

Eklentiler

• IMG_2535.jpeg
    IMG_2535.jpeg
    297,4 KB · Görüntüleme: 31
Sırayla güzel haberler alalım inşallaaah🥰 e ben hep kaldırıyorum😂 burada birinin kocası bacaklarından tutup sallamış çok gülmüştüm eşime söyledim kahkaha attı😂😂😂 birde hemencecik duşa girme kuzum haydi rastgele 🙋🏼‍♀️🥰
hahaha hatirliyorum o kisiyi mercimekli bi ismi vardi😂 olay dogruymus🤣

Ne guzel basliyorsun hadi bakalim gazan mubarek olsun🥰👏🏻👏🏻
Ben daha beklemedeyim canim 3 Mart’a kadar hormon ilaci kullanicam sonra adet sonra calismalara baslicam insaallah😌
Allah gönlümüze göre versin inşallaah kuzummmm🥰🥰🥰🥰 hayırlısı ve sağlıklısı ne zaman olacaksa o zaman olsun bekleriz ne yapalım❤️
hahaha hatirliyorum o kisiyi mercimekli bi ismi vardi😂 olay dogruymus🤣
Ya ne güldüm hatırladıkçada gülüyorum😂😂😂 biz yapsak gülmekten içimizdekilerde biter 😂😂😂😂
Canım evet yumurtlama vakti .. atıyorum görseli hemen 🤍
Kuzum nasıl yiyorsun avokadoyu birşeyler ekliyormusun yanına olmadı bende yarın alayım☺️ pek beğenenedim yarısını anca yedim ben geçen hafta🙈

Allah gönlümüze göre versin inşallaah kuzummmm🥰🥰🥰🥰 hayırlısı ve sağlıklısı ne zaman olacaksa o zaman olsun bekleriz ne yapalım❤️

Ya ne güldüm hatırladıkçada gülüyorum😂😂😂 biz yapsak gülmekten içimizdekilerde biter 😂😂😂😂

Kuzum nasıl yiyorsun avokadoyu birşeyler ekliyormusun yanına olmadı bende yarın alayım☺️ pek beğenenedim yarısını anca yedim ben geçen hafta🙈
Valla yumuşak olandan alıp , dilimleyip yiyorum üstüne az labne filan sür olmazsa şifa niyetine :)))

X