Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

kullandım eşimde hız sorunu var bn 30 yasındayim fsh 10.9 çikti bi tik yükselişte mi ne işte Amaan çok karişik şeyler neyse ctsi hastaneye gidicem aşilama için bakalım onu. rhatliği var şuan yarın regl gnm femara 3 kez kullandim nego

O haftayi 10, 12,14,16 seklinde degerlendirdiyseniz tutma ihtimali yuksek ama nasip bu isler bilemiyoruz ki bazisi komple ay sonuna kadar devam ediyor olmuyor ama bazisi da tek iliskiden hamile kaliyor. Insaallah tutmustur hakkinizda hayirlisi olsun

Ben de ayniyim multivitamin+omega3+hormon ilaci+yumusatici=

O haftayi 10, 12,14,16 seklinde degerlendirdiyseniz tutma ihtimali yuksek ama nasip bu isler bilemiyoruz ki bazisi komple ay sonuna kadar devam ediyor olmuyor ama bazisi da tek iliskiden hamile kaliyor. Insaallah tutmustur hakkinizda hayirlisi olsun
Aynen doğru diyorsunuz dediğim gibi ikimiz de rahatsızlanınca olmadı. Bakalım nasip. Teşekkür ederim

Kızlar günaydın bu sabah yaptığım ovu testi sanırım pik oldu dün çok silikti gerçekten aydan aya değişiyor yumurtlama günleri 2 aydır hep 12. Gün pik olurdu bu ay 14.Gün bu arada evde önceki aylardan elimde bir gebenin günlüğünden test kalmıştı onuda denedim karşılaştırmak için sanırım fazla idrarda tuttum ama oda pik gibi alttaki innovita üsteki birgebenin imagination forever O _okyanus sevayd Basakbasak1

Eklentiler

• 20240216_083705.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 36
Ç
İçimden bir ses aynı günlerde hamile kalcazzz diyo gelsin değerlendirmeler
Ay hadi inşallahh
İnşallaah canımmm rabbim kolaylıkla nasip etsin hepimize dış gebeliği sağdan geçirmiştim ben soldan hissedince bir hoşuma gitmedi değil

ay inş kuşum dün boş gectik zaten önceki gün degerlendirmiştik bugünde degerlendiririz sonrasıda hafta sonuna gelmesi iyi oldu inş degerlendirebiliriz gerci gecen ayda pik oldu 3 gün üst üste oldu ama sonuç negatif umarım bu ay bize uğurlu gelir hepimiz hamiş ayrılırız

Benimde öyle kuzum bu hafta öyle yoğunum ki bu akşamda misafirim var gittiklerinde inşallah bende değerlendiricem kesinlikle yaşasın haftasonu full değerlendirme inşallah beraber kasım annelerindeyizz inanıyorumm olmazsada vardır rabbimin bildiği deyip mart yumurtlamasına geçeriz biz birlikte güzeliz

inş canım inş... senle aynı gidiyoruz agrında olmuş seninde bence yumurtlama oluyor mutlaka akşam degerlendir

Günaydın canım hadi bebişin yumurtası olsun inşallah o zaman bir gebenin günlüğüyle az çok duyarlılıkları aynı dimi innovitanın

Günaydın canim bak ne dedim sana sabret olacak yumurtlama hayırlı güzel haberlere vesile olur inşallah

Günaydın canim bak ne dedim sana sabret olacak yumurtlama hayırlı güzel haberlere vesile olur inşallah
inşallah canım bu ay hepimizin yüzü güler mübarek aylardayız rabbim herkesin kucağını doldursun söyledin canım biliyorum hep silik gidince bıan umutsuzluga kapıldım ama sabah zaten alt karnımda agrı hissettim akıntımda vardı anladım bişeyler oldugunu aslında vucudumuzu da artık tanıyoruz senin nasıl gidiyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…