Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Aminn canim ... Hepimiz aynıyız canım hemen olumsuzluğa kapılıyoruz olmadı etmedi diyoruz
Bu sabah bende d vitamini icn kan verdim ferritinde düşük çıkmıştı ya onu sordum hergun değilde haftada 2 3 defa kan ilacı kullanabilirsin dedi onun dışında tam gaz devamke

ooo doğum günüyse mutlaka onu mutlu edecek şeyler yapman lazım inş sonuda bebiş olur
İnşallah kuzum valla hiç takılmıyorum olur olmaz diye bu kez yalnız çok stresliyim şu sıralar olmazsa o yüzden olmaz
anladım kuzum eşin baktırdı mı kendini sen dr gittin mi vs merak ettim
yok canım ben dış gebelik geçirdim korunma sürem bitti şifa niyetine yaptım ben
Canım bu ay tarçın çörek otu yemedim omepaq10 devam iliskiyide kafama göre yapıyorm bugün d vitamini baktrdm bakalm kac çıkacak birde kan ilacı verdi doktor.
Senin nasl gidiyor
Benimde iyi kuzum maydonoz süt buharı sonrası çarşamba birliktelik oldu bu akşamda olur inşallah bi sol kasığımda ağrı hissettim beyons ile aynı gidiyoruz sanırım bizde bi hareketlenme var deneyelim bakalım anne olabilcez mi

ay iyi yapmışsın canım inş güzel cıkar degerlerin bizlede paylaşırsın bende d vitamini kullanıyorum benim zaten düşüktü en son temmuzda biraz iyiydi 17 çıkmıştı ama kış yine düşmüştür diye yine başladım kullanmaya

olur olur niye olmasın hafta sonu kendinize ayırın güzel gecer inşallah

Ben hiç d vitamini baktirmamistim kac bilmiyorm canm ama arada damla kullanmıştım bakalm kac çıkacak bende merakla bekliyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…