Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bu aralar sürekli okuduğum şey adetin hemen sonrasında girilen ilişkide tutma şansı çok daha yüksekmiş mesela. Bende buna çok şaşırmıştım genel olarak adet sonrası tutmazmış gibi geliyordu
Evet boyle bir bilgi var.Verimli zamanlar verimsiz zamanlar diye. Adet oncesi donem verimsiz donem adet sonrasi da verimli donem seklinde geciyor. Hatta eski insanlar bu sekilde korunurlarmis. Guvensiz korunma yontemi olarak geciyordu bizim okul kitaplarin da ama bunlara kesin bilgi diyemeyiz cunku donguler kisiden kisiye degisebiliyor. O yuzden guvensiz demisler demek ki. Evlendigim ilk zamanlar bir bebek dergisinde bir yazi okumustum hamilelik ile ilgili orda da adet sonrasi donemin en verimli zaman oldugu yaziyordu denedim ve oldu cok sukur bulursam yaziyi size de gonderirim insaallah

Merhaba. Adet döngümün 10.gününü değerlendirebildik uygulamaya göre yumurtlama dönemi görünüyordu sonrasında 1 hafta ara vermek zorunda kaldık hastalık sebebiyle. Tutma ihtimali var mı ki? Bata 6 gün var. Bunla ilgili konu açtım ama kimse cevap vermedi

Kızlar birkaç kişinin yorumunda gördüm de bende de tiroid tembelliği var bende levotron iciyorum 25 mg. bu ilaç adeti düzene sokuyor diye biliyorum ben hatta doktor bu ilacı kullanırken daha çabuk hamile kalabilirsin demişti zaten hamile kalınca da ilaca devam ediliyor bazen dozunu da arttirabiliyorlarmiş. Bunu içerken ilk ay hamile kalan arkadaşım var direk tsh düşürdüğü için yani bu ilaçtan dolayı hamile kalamama gibi bi durumumuz yok başka bir sorun olabilir.

bunu değil direk balık yağini aldim ben ocean marka oda o nu kullanan var mi acbaa faydasını gören bn balım çok sevmediğim için tüketmiyorm ini bu faydali olur
Aslında omega -3 kullanıp hamile kalmış? şu ürünü kullandım?şu kadar zaman kullandım? diyebileceklerden yorum almak lazım kızlar yorumlarınızı bekliuoruz

Merhaba canım hosgeldınlistemız yok ama gönül bagımız varbızımle batını bekleyebılırsın,burda hamiş kalan arkadaslarımızın neler yaptıgını vs tavsıyelerını okuyabılırsın.en kısa zamanda saglıkla bebısını kucagına alman dılegımle

bunu bi kutu kullandım bi faydasını göremedim ama belki üç ay kullanmakla fayda ederdi
Doğrudan hemen görünecek bir fayda gözüyle bakma canım zaten yumurta kalitesini arttırıcı genel anlamda da alınması gereken takviye deniliyor. Yani kalite belirleyen 30 faktörden biri gibi düşün tek başına fayda gözüyle bakmamak lazım . D vitamini gibi doğrudan bi etki gözlemlemezsin ama önemli olduğunu o 30 (temsili) faktörden biri olduğunu biliyoruz gibi

evet ya bnm parça parça oldu vitaminler ev vitamin kayniyor şuan c vit d vit balık yaği selenyum falan da kullanmam gerek hipotroid var bnde tiroid bi yandan oooho dha da inositol ve deha içeren bişi alim diyorm yürüten vitamine döndüm sjsjsj biri bitiyo biri aliniyo e biteni bazen alamiyoruz kaliyo öyle bi döngü

Ben de hatta bir çoğumuz da öyleyiz
Ama inositol içereni de mutlaka al bence en önemlilerinden biri o . Ben maxijino kullanıyorum inositol amaçlı bir sürü çeşitleri var hangisini istersen ama kalite gözüyle bakıldığında en olması gereken bu bir sürü okuduğum anladığımdan çıkan sonuç

maxijuno ben 3 ay kullandım bu kez b12 seviyemi baya yümseltti 900 lere çikmişti gittim sonuçlara. akti dr diyoki bu ne ne kullandın sen b12 çok yüksek birak bnu artık dedi biraktim dengesiz yükselme yapti b12 yükseldi mesela orantılı bi yükseliş olmadi

Ben de ay aşırı nerdeyse bir senedir kullanıyorum ama öyle ekstra bir yükselme yapmadı hiç bişeyde. Senin başka kullandığın bişey mi aynı anda tetikledi acaba abartı yükselmiş gerçekten. Herşeyi kullanıyorsan canım gerisi takdir artık eşinde de problem yoksa hsg çektirdiysen ekstra amh düşüklüğü ya da hormon bozuklukları yoksa vakti deşil demekki. Klomen femara tarzı tedavi yöntemlerini kullandın mı peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…