Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yok içmedim ki hiç levotiron kan ilacı falan iciyorum sadece.

Aynen öyle salak bide diyo ben tüp bebek merkezinde de çalıştım diye , çalıştım dediği şeyde yüzde bir milyon stajdır
Yok canım boş verdim zaten amacım sadece hormon testleriydi

Tamam o zaman
aynen tatlım millet daha ne değerlerle hamile kalıyor ne güzel düzene girmiş değerlerin dünde hastanedeydim genç bir göz doktoru var hareketleri hep bir artislik :)) askerleri tersliyor falan çok takılmıcan

inşallah güzel sonuçlar alırsın canım hadi bakalım

Bır gebenın gunlugu al bebısm strıplerı.verdınmı tahlıl?
Kuzum sımdı okudum tum mesajları tek tek.fsh ın mukemmel cıkmıs masallah.bu ayı kacırma emi.femara ve catlatma iğnesı dene bence bu ay ama doktorunla bır gorus o ne dıyecek bakalım.yaw varya bu corekotu nasıl manyak bısey hayret ettım suanda sevayd canım benım sen bosver herıfın dedıklerını bu ay ugurlu gelecek bak bu topıc gonulden ınan

İnşallah canım hepimize uğurlu gelsin inşallah doktoru dinleyeceğim bakalım iki ay o ilacı kullanayım sonra femara çatlatma iğnesi kullanayım diye düşündüm hem de hormonlarım inşallah böyle kalır artık ya da bir dahaki aya belki kullanırım eşimin de takviyesi epey kullanmış olsun bu arada onun da değerleri yükselir şnşallah

Kızlar yumurtlama döneminde eşimle tartıştık.. ikidir böyle oluyor kötü denk geliyor biraz da bunu bana karşı kullanıyor gibi hissediyorum nasılsa çocuk istediğim için yanaşacağımı düşünüp istediğini yapıyor. Çok sinirlerim bozuk ya.

Üzülme canım.benımde cok basıma gelıyor kızlar bılır.Benden sana nacızane dost tavsıyesı yanasma.cunku alıskanlık oluyor hıcbısey olmamıs gıbı yapınca.Kesın tavrını koymalısın bence.varsın bır ay bosa gitsin,fazla düşünmemeye çalıs bu cocuk mevzularını sonra ınsan yıpranıyor…

Kızlar beni de yazın bu listeye İnşallah ben de Martta güzel bir haber alırım 4 ay önce bir düşük yaşadım geçen ay da kimyasal ile sonuçlandı yani Doktorum Herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi deneyebilirsin dedi genetik testimde de kan pıhtılaşması çıktı Yani çok ciddi bir sıkıntı yok ama hamileliğimi öğrendiğim an gitmem gerekiyor inşallah Mart bizim ayımız olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…