Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Neden benim eşim olayın hiç kendisiyle alakası yokmuş gibi davranıyor

Yumurtlama her ay aynı günde olacak diye bir kaide yok hatta bazı aylar olmazken bazı aylar 2 kez yumurtlama bile olabiliyor, doktorunuzun sözüne güvenmenizde fayda var

Selam canimm ya bişey sorcam ben vitamin falan iciyorum ya ilk defa bu kadar gecikti reglm 7 gün oldu olamadim vitaminlerden olabilir mi sizde olmuş muydu test yapmadim çünkü şüphelenemiyorum öncesinde korunmuştuk
Vitamini bilmiyorum ama benim hiç gecikmemesine rağmen korunmayı bıraktığımız ay gecikmişti onla ilgisi var bence.

Yumurtlama her ay aynı günde olacak diye bir kaide yok hatta bazı aylar olmazken bazı aylar 2 kez yumurtlama bile olabiliyor, doktorunuzun sözüne güvenmenizde fayda var
Tabii güveniyorum ama benim hatam yumurtlama günlerine takılmak oldu bence de her ay günaşırı denemek lazım ve yumurtlamanın sonrasında da yapmak lazım geç de olabiliyormuş demek ki.

Tabii güveniyorum ama benim hatam yumurtlama günlerine takılmak oldu bence de her ay günaşırı denemek lazım ve yumurtlamanın sonrasında da yapmak lazım geç de olabiliyormuş demek ki.
Bu aralar sürekli okuduğum şey adetin hemen sonrasında girilen ilişkide tutma şansı çok daha yüksekmiş mesela. Bende buna çok şaşırmıştım genel olarak adet sonrası tutmazmış gibi geliyordu

İnşallah canım karar veremedim hala bir kullanımlık femaram var dedim kendi doktoruma yazıp onu mu kullansam bu ay çatlatma iğnesiyle yoksa bu ayda boş takılayım önümüzdeki aya mı bişeyler yapayım..
Yok canım hayatta takmam salak daha tüp bebek bile denemedim dedim tüp bebekçiler bile bu deperlere yapmak istemiyorlar dedi .dedim ki her ay düzenli adet ve 4 5 yumurtam çıkıyor siz diyorsunuzki git yumurta satın al kendine
Dedim okuyorum tüp bebek yaptıranları ya da yüksek değerlerle kendiliğinden bike gebe kalanları onlar ilaç firmalarının reklamcılarıdır diyo
Malmısın zaten deperleri bozuk olmayan yaşı iyi olan niye gitsin tüp bebeğe o zaman dimi çocuk bence bütün aptallık kontenjanını benimle doldurdu yani

Vitamini bilmiyorum ama benim hiç gecikmemesine rağmen korunmayı bıraktığımız ay gecikmişti onla ilgisi var bence.
Vitaminle alakası olduğunu sanmıyorum canım ben evleneli 6 ay oldu hiç korunmadım ilk 4 ay çok düzensizdi reglim sonra vitamine başladım d vitamini ve omega ya 2 aydır düzenli tam gününde oluyorum. Omega yumurtla gelişimine iyi geliyor diyorlar kullandığım ilk ay hamile kalmıştım

Neden benim eşim olayın hiç kendisiyle alakası yokmuş gibi davranıyor
erkekler hep öyle benim eşimde aynısını yaptı artık patladım bende git sen de dr bende birşey yok dedim sıra sende dedim ilkin gittim dedi gitmemiş sonra gitti öğrenince durumu itiraf etti dedim keşke bunu yapmasaydın insan gibi önceden dediğimi yapsaydın bu kadar da gecikmezdik diye özür falan diledi şimdi ise perzih yapıyor işte haftaya da prof. dr Rahmi Onur'a gidecek ben de hsg çektireceğim.

İnşallah olur hayırlısıyla en azından ne var ne yok ortada. Ben de bu ay da olmazsa söylicem gitmesini. Bi de size bi şey danışayım tiroid tedavisi olmuşsunuz sanırım ben de ilaç kullanıyorum 3 aydır (3 aydır olmuyor çocuk zaten) bu ay tekrar ölçtürdüm bu sefer çok düşmüş tsh 0.01. Dozum fazla gelmiş. Bu çok etkiler mi bu ay değiştirdim dozumu ama yumurtlama haftam düzene girmesi uzun mu sürer

onu pek bilmi yorum ama tirodi adet düzensizliği yapar eğer adetin düzensizse adetini düzene sok sana tavsiyem kilon fazla ise önce biraz zayıfla en az kilondan 5 kg ver eşin de gitsin dr ben 50 gün kullandım tirodi ilacı sonra dr kullanma dedi bıraktım sonra aşırı kilo aldım adetim zaten düzensizdi bu yüzden 2 ayde 7 kg verdim adetim düzene girdi yagmurum_37

boşver canım sen bi doktoruna sor degerler böyle güzelken salmak mı yoksa femara denemekmi bilemedim kuşum içinden nasıl geciyorsa öyle yap

İlaç derken antibiyotik falan mı
Evet ağrı kesici vs.
Anneannen bizim ritüeli tescillemiş kuzum maşallah sende başla bu döngüyü kaçırma
benimde geçen ay öyle oldu kuzu bende anlamadım hamile kaldığım ay regl sonrası birlikte olmuştuk halbuki amaaan her fırsatı değerlendiriyoruz işte

Bu ay da ovülasyon testi alacağım hangi markayı alsam bu defa . Laboquick almıştım son iki aydır onu yaptım bitti. Şimdi onu mu bir gebenin günlüğü mü ya da innovita mı alsam
canım hepsini kullandım ir gebenin günlüğünkini bir defa kullandm onda pek pik çıkmıyor daha fazla büyüdüğü zaman pik göstriyormuş innovitana daha az yer kaplıyor :))

Sağ kasığımda ağrı var bugün kızlar test yapanlara sormak istiyorumm yumurtlama zamanımı ağrı oluyor ne zaman ağrı oluyor acaaba

Adet düzensizliğim yok kilom da yok. Son 1 yılda 10 kilo aldım ama zaten çok zayıftım 45 tim 55 oldum. Belki de ilacı bırak diyecek bilmiyorum randevu bulamamıştım yarın tekrar soracağım. Aile hekimim tamamen bırakma reçete edilmiş bir kere dedi.

boşver canım sen bi doktoruna sor degerler böyle güzelken salmak mı yoksa femara denemekmi bilemedim kuşum içinden nasıl geciyorsa öyle yap
Yazdım canım cyclo prog. 3 ay kullan dedi adetimde falan sıkıntı yok ama hormon düzenler mi ne içinse artık bilmiyorum bir ara ben ısrar etmiştim bu ilaç için fsh ı düşürüyor diye duymuştum geçen ay yazdı ama geç yazmış bulundu şimdide 3 ay kullan sonra femara deneriz dedi . Bebek olsada bir etkisi olmaz dedi. Onu dinleyeyim bari hep gözüm o ilaçtaydı zaten bir kere sadece kist için kullanmıştım daha önce de . Bakalım hayırlısı artık

aaa aa haspamm yeni mezun ya bilgiçlik taslamıştır boşver canım sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…