Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar elim ayağım titriyor nolur bakin 3 dk içinde çıktı
Bebegıııımm ben bılıyorduuum içime dogmustuu söylemiştim sanadaçoook sevındım saglıkla kucagına al ınsallah kuzum benımmüsait oldugunda degerlendırme gunlerını neler yaptıgını yazabılırmısın ben ve dıger arkadaslarımız ıcın

Amin canım inşallah hayırlısıyla kolaylıkla bebislerimize kavuşuruz

gunaydın canım bol yumurtlamalı pikli pozitifli güzel bir hafta dileğiyle
Bızım piklerde hafta sonuna dogru baslar dıye dusunuyorum bebegımben ovulasyona belırtıler baslayınca baslıycam.az bucuk anlıyorum artık pik olacagı zamanı.vitamını alamadım ama bebısm benomega ve folık asıt alıyorm sadece

benim omega bugün bitiyor kuşum vitaminin geldi onu içiyorum folik içinde var diye ayrıca kullanmıyorum küre devam bende teste başladım benim bugün 10. gün henüz çizgi yok genelde 12 .gün ile 14 gün arası pik olur bakalım arada incir hurma tüketiyorum sabah akıntım çoğaldı bakalım ne olcak

Ayy evet kuzummm ya şaka gibi sen bu ay sana yükseliyorum hissediyorum demistin çok korkuyorum hayırlısı ile ilerlesin inşallah canım. Darısı da sizlerin başına.

Ben bir önceki ay klomen ovitrelle kullanmıştım dr un dediği tüm günleri de değerlendirmistik olmadı. 3 yumurtam vardi.

Sonra Ocak ayında dr değiştirdim. Bu doktor klomenin sağlıksız yumurta olusturdugunu femaranin daha iyi olduğunu söyledi. Regl 3. Günü başladım 10 gün femara kullandım 10. Gün kontrol etti sağ da 2 yumurtam var ovitrelle vurdu. Ben argifertil f de içtim bu arada vitamin olarak.

Neyse iğne vurulduğum gün ilişki oldu normalde iğneden 36 saat sonra ilişki demisti sonra da gün aşırı demisti. İğne günü ilişki oldu. 36. Saatte 3 4 saat abartısız, uğraştık esim erekte olamadı ilişki olmadı. Sonra bir sonraki gün yani iğneden 2.5 gün sonra ilişki oldu ona da uine ben zorladım. Sonra da elimi sürmedim hiç ilişki olmadı. Dr bebek tutunsun diye duphaston verdi 3 gün içtim bıraktım dedim kendi kendime ne oldu da bebek olacak tutunacak gerek yok dedim.

Sonra 2 gün önce ve bir önce ki gun kahverengi akıntı geldi. Dedim regl oluyorum devamı yok. Sonra kuzenim aradı hamileyim dedi 21 yaşında yaa dedim acaba bende olabilir miyim test yaptım çift çizgi sonra inanmadım bir daha yaptim çift çizgi sonra ovulasyon testi yaptım canım acaba testler mi bozuk diye o da çift çıktı. Kan vermeyecektim ama dayanamadım dün verdim 60 çıktı

Darısı başınıza inşallah ama cidden hiç beklemediğim.bir ay geldi hatta o ilaçları içip ilişki doğru dürüst olmadığı için çok üzülmüştüm

Eklentiler

• 20240210_223925.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar bende pkos var inofolic in hangi çeşidini kullansam bu ay, hangisi daha kaliteli yumurta sağlar? İnofolic combi ile inofolic combi HP nin farkini bilen var mi

Kızlar selam maydonoz süt buhar banyosundan bildiriyorum size şuan rahim iltihabı geçiren var mı aranızda ? Belirtileri nelerdir illa bunu öğrenmek için smear mı vermemiz gerekiyor yoksa kan idrar yoluyla belli olur mu ? Eşim biraz tedirgin oldu var mı acaba hala iltihabın tekrar aynı süreci(dış gebelik) yaşamaylım acaba baktırsak mı dedi de sizede sormak istedim

Kızlar bende pkos var inofolic in hangi çeşidini kullansam bu ay, hangisi daha kaliteli yumurta sağlar? İnofolic combi ile inofolic combi HP nin farkini bilen var mi
Doktor bana hp olanı verdi daha az hormon içerdiğini ve etkisinin daha iyi olduğunu söyledi bence doktora danış o şekilde kullan belki daha farklı bisey söyler

Herkese Merhaba masaallah cok guzel bir topic olmus herkese hayirli ugurlu olsun insaallah.
Gectigimiz Ekim ayinda kurtaj oldum. Kurtaj dan 14 gun sonra Kasim ayinda ilk adetimi oldum. Aralik ayinda adet olamadim. 5 Ocak da once kahve rengi leke geldi sonra kanamaya dondu nerdeyse bir ay boyunca yogun bir kanama oldu. 2 Subat da doktora gittim minik bir miyom olusmus simdilik zararsiz dedi cerrahi mudahaleye gerek yok dedi kanamayi durdurmak icin dogum kontrol hapi verdi 12 Martta kontrol var insaallah her sey yolunda giderse 12 mart sonrasi tekar gebelik planlamak istiyoruz.
Ah duzenli adet olabilmek ne buyuk nimetmis. Insallah ilac iyi gelirde adetlerim duzene girer.
Rabbim bu mubarek gunler hurmetine tum isteyenlere de bizlere de saglikli sihhatli evlatlar nasip eylesin, hepimize kolayliklar versin

Günaydın canlar Ben adet oldum nihayet
Vanım hiç bişey yapmak istemiyor depresyona girmeye bile üşeniyorum boş boş düşünmeden tavana bakasım var
Bebısmmm noo noo noooo.depresyon neymıs bızı bozarsen femaramı ıcsen kı bu ay,druna bı danıs.kalıtelı yumurta yaptırıyormus o ilaç kullanan herkes o yönde yorum yapıyor.Bak perlıtıgımızde hamiş kaldı femara ile.hemen titre ve kendıne gel ve kendını sıkma kasmaben bu ay cok relaxım,ayy gecen ay dikenli dolasıyordum resmen.kısmetten öte yol yok bebısım.

Kızlar günaaaydınn yine yoğun bir haftadayım kocam dün biraz moralimi bozdu biliyorum beni düşünüyor ama ‘iltihap vs yoktur dimi yine denicez ama aynı şeyler yaşamayalım gerekirse bekleyelim’dedi keşke bunu ocakta söyleseydi doktora gitmişken değerlerime baktırırdım en azından ama neyse dış gebelikten sonra vajinamda birşey hissediyordum muayene gitmişken doktor onada bakmıştı minik bir yara vardı sonucu böyle çıktı 6 ay öncede smearda inflamasyon bulguları yazıyordu tekrardan yaptırmam gerekir mi sizce ? Düşününce bende tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ama bir tık üzüldüm de.. süt maydonoz buharı dün benden sarı akıntı getirtti bugün birşeyim yok şimdilik ama ne yapsam bilemedim

Eklentiler

• IMG_5324.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 34
Öyle canım öyle yarın gidip doktora tekrar test yaptırcam femara bir aylık duruyor dolapta hala ya onu tekrar kullancam ya da bir ilaç daha vardj onu kullancam yarın sorayım doktora tekrar bide tahlil yaptırayım tekrar diyorum ama bakalım artık . Yok canım alıştığım ve kabullendiğim için moralim falan bozulmadı Allah büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…