Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

bizi üzende o canım elimizden geleni yapıyoruz valla bende cok yediğime içtiğime dikkat etmiyorum aman ne yapım sadece o kürü ve vitamini alıyorum ovuda yapıyorum ama henüz bişey yok sip silik bu ayda olmazsa dr gidecem artık klomen femara bişeye başlayalım bi yerden başlamak lazım yaş geciyor zaman yok bunlar beni korkutuyor yoksa inan hiç takılmazdım bile

Merhaba ben 4 aydır yumurtlama testi kullanıyorum ve hep pik gördüm ama bu ay aynı renkti. Ve dün ve bu gün yine pik gibi ama aynı tonlarda oldu. Sormak istediğim ben ilk yumurtlamadan (28-30 ocak) 1 hafta sonra testlerde silik çizgi gördüm. Ve hatta yeni yaptığım tstte biri pembelesmişti. Sizce yumurtlama zamanı şimdiyse neden hamilelik testi silik çıktı? Yumurtlama yaklaşınca sizce silik çizgi çıkar mı?

Eklentiler

• IMG_20240213_135638.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 53
Kuruma çizgisi olabilir canım.sabah tekrarla ılk 10 dakıkadan sonra cıkan sonucu baz alma canım

Kızlar bugün adetten sonraki 2. Günüm yani 8. Gün ovülasyon testim böyle. Galiba bu ay erken yumurtlama olacak gynopol içiyorum onun faydası olduğunu düşünüyorum. Ama bir sorun var cuma gününe kadar değerlendirme yapamıcam son ilişki dün oldu. Cuma günüde eşim test vericek

Eklentiler

• image.jpg
    131,9 KB · Görüntüleme: 46
Yapcak bısey yok canım versın testını bozmayın bence doktorun verdiği perhizi.belki onun spermlerde vardır bir sorun o yüzden tam dogru fıkması ıcın degerlendırme yapamazsın malesef cano

Yapcak bısey yok canım versın testını bozmayın bence doktorun verdiği perhizi.belki onun spermlerde vardır bir sorun o yüzden tam dogru fıkması ıcın degerlendırme yapamazsın malesef cano
Neyse 3 gün kaldı belki o güne kadar pik olmaz. Acaba perşembe mi götürsem cumamı doktora doktor 2-4 gün perhiz yeter dedi. İlişki dün gece oldu 12yi geçtiği için salı günü sayıyorum

Son maydonoz süt buharından sizlere sahip sesleniyorum arkadaşlar bende değerlendirmek istiyorum artıkk bendeee öyle yoğun bir hafta ki ne ara yapcaz ben bacaklarımı dikicem bilmiyorum bu ay tutarda hamile kalırsam valla birşey dağıtcam öyle yoğunluk çünkü

Stres cok etkiyor benim bir arkadasim okulu var diye 5 yil kendisi bebek istemedi. Okulu bitti bu sefer de korunmadigi halde olmadi cok stresliydi ve cok takiyordu eside cok stresli agresif bir yapidaydi. Sonra arkadas calismaya basladi ve oluruna birakti bir tatile ciktilar bir sure sonra da hamile oldugunu ogrendik. Aradan kisa bir zaman gecti kendi bile anlamadan supriz bir sekilde ikinciye hamile oldugunu ogrendi.Elimizden geleni yapip Rabbimize birakmamiz gerekiyor.
Ben normalde planlayinca ilk ayda hamile kalan biriydim. Malesef 3. Gebeligim kurtajla sonuclandi ve suan adet duzensizligi elimi kolumu bagliyor yastan dolayi biraz acele ediyordum ama sabredip Rabbimize tevekkul etmemiz gerekiyor.Rabbim en hayirli zaman da hepimizin gonlune gore versin

Renkli ve kokulu akintilar da kasinti ve yanma da varsa genelde enfeksiyon oluyor. Buhar kuru sayesinde icten bir temizlenme de olabilir belki onceden olan kalintilar da akmis olabilir . En iyisi bir doktora gorunmek en dogrusunh o soyled tabi ki karar sizin ama bu sekilde baslamayin enfeksiyon varsa hamilelik de zor olabilir herhangi bir sey varsa tedavinizi olup da yola devam etmek cok daha iyi olacaktir.

Kaşıntı yanma yok kuzum normal silince geldi sadece hayırlısı bakalım sanırım doktorada gidemeyeceğim aşırı yoğunum

günaydın kızlar durumlar nasıl sabah ovu testi yaptım bugün 12. gün normalde bugünde koyuluk başlardı benim yumurtlama 11 ile 14 arası olur hala cok silik bu ay yumurtlama olmıcakmı diye endişeye girdim

Benim eşim geçen hafta test verdi 2 500 milyon sperm sayısı ben bu süreçte sunu anladım beraber tedavi takip etmek gerekiyor ben 6 ay önce tüm tetiklerimi yaptım hiçbir soun yoktu eşim de geçen hafta verdi test onun sperm sayısı düşük olduğu için olmuyormuş şimdi perzih yapacak bilseydik daha önce giderdi şuan ki aylar kaybımız var eğer sizde sorun yoksa eşiniz de test versin

canım eşinin değerleri tam olaran nasıl çıktı 500 milyon sperm sayısı az değil aslında neye istinaden düşük dediler

canım 2.500 derken ikimilyon beşyüz düşük canım en az 15 milyon olması lazım
tamam canım şimdi oldu evet düşükmüş onun tedavisi var kuzum inşallah takvilerle falan düzeliyor ileri hız falan nasıl çıktı bizde de sorun var onun için soruyorum bizimde sayıda değil ama hızda sorun var biraz varikosel çıktı

günaydın kızlar durumlar nasıl sabah ovu testi yaptım bugün 12. gün normalde bugünde koyuluk başlardı benim yumurtlama 11 ile 14 arası olur hala cok silik bu ay yumurtlama olmıcakmı diye endişeye girdim
Günaydın canm endişelenme hiç biliyorsun heray değişebilir yumurtlama 15 . Gune kadar bekle bakalm

Bugun benim de 12. Gün bakabilir misin acaba sonucuma bu benim ilk ovu testim

Eklentiler

• 17078978775572526583470412306793.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…