Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Benim anladığım mantar var o da çok yaygın , onun için fitil ya da ilaçlar var. Benim de smear testimde yoğun candida şeklinde çıkmıştı doktor fitil vermişti epey zaman geçti üstünden ama çok önemli bişey değil, zaten kendi akıntından kokusundan ya da kaşıntı olmasından yoğun olup olmadığını anlarsın, yoğunsa eğer müdahale etmek gerekir tabi spermleri olumsuz etkileyebiliyormuş çünkü

canım bende de ara ara sarı akıntı oluyor illa iltihap oldı diye bişey yokki iltihap olsa agrın olur ilişkide agrı olur bunlar yoksa akıntılar olur cokta dert etme kendine

kızlar selamlarrr bayadır yazmıyorum okuyorum yazdıklarınızı takipteyim ama yazacak bişeyim olmadı için uzakdan takip.
bugün hacamata gideceğim. gebelik için diye de telefonda söyledim özellikle ozaman ilişiye girin öyle gelin dedi gidince detaylı konuşurum size de bilgi veririm inşallah güzel sonuçlar olur :)

sorma kuşum yaş geciyor hiç eglenemiyoruz tadını çıkaramıyoruz bu yaşların habire cocuk olsun diye uğraşıyoruz rabbim bize biran önce nasip etsin inşallah bizde hayatımızdan tad alalım

Aynen Kuzum fitil ve antibiyotik vermişti zaten kullandım onuda ilişkide ağrım olmuyor hiç çok şükür sadece reglim ağrılı geçiyor çok o da kürtajdan sonra diye düşünüyorum doktora sormuştum normal demişti.. nioli yağı falan kullanıyorum ben ya yıkama yapıyorum ya da iç çamaşırıma anlıyorum gerçekten yoğun zamanı
canım bende de ara ara sarı akıntı oluyor illa iltihap oldı diye bişey yokki iltihap olsa agrın olur ilişkide agrı olur bunlar yoksa akıntılar olur cokta dert etme kendine
anladım kuzum ilişkide ya da normalde ağrım yok pazar günü süt maydonozdan sonra oldu bi ağrım başka zaman hiç olmaz yumurtlama zamanı harici o zaman ben böyle konuşayım eşimlede es geçmeyelim bu ayı

sorma kuşum yaş geciyor hiç eglenemiyoruz tadını çıkaramıyoruz bu yaşların habire cocuk olsun diye uğraşıyoruz rabbim bize biran önce nasip etsin inşallah bizde hayatımızdan tad alalım
Amin amin amin valla olsun artık Allah bize de nasip etsin inşallah bir an önce sağlıkla hayırla kolaylıkla .biz de içinde çocuk olan bir çekirdek aile olalım artık . Evin içinde çocuk sesi olsun. Onun geleceğini düşünelim hazırlayalım anne sözünü biz de duyalım of ağlıycam şimdi zor tutuyorum kendimi ((

Gittikten sonra bizide bilgilendirsin canm benmde aklımda var hacamat insallah hayırlara vesile olur

es gecme canım degerlendir

çokça amin canım evlat hasreti çok zormuş düşündükçe bende cok duygulanıyorum ama düşünmemeye calışıyorum

Üzülmeyin sakın.bende üzülüyom bazen ama olacagından da eminim.atesı fln bende saldm bu ay,piskopatça düşünmüyorumda sürekli ovulasyonu flnyedıgıme ıctıgımede dıkkat edemıyorum valla.saldım çayıra bu aybenı tek üzen şey neden olmuyoru bilmemek bazen bu kafamı cok yoruyor sadece.ama herşey çok güzel olacak ınanıyorum benhepımız ıcın.bebeklerım beyons sevayd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…