Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bilmiyorum, sadece şu anda rahimin denk geldiği bölümünde ağrı var birde şişkinlik, ne bileyim bekleyip göreceğiz 🥰. İnşallah yerlesmedir, aman sağlıklı olsunlar da önemli olan o,diğer ay olsun gerekirse ama sağlıklı olsunlar 🥰

Aynen canım önemli Olan sağlıkli olması tam 1 sene olacak kürtaj oldum Rabbım ben dahil kimseye bir daha yaşatmasın çok zor

Kızlar en alttaki ovulasyon testi.
Rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin.
Rabbim hepinize sağlıklı gebelik nasip etsin.
Bu ay femara kullanmıştım catlatma ignesi olmuştum. Ama sadece İğneden 1 gün önce ve İğneden 2 gün sonra toplam 2 ilişki oldu sadece.
Eşimde erekte problemi oldu 36. Saat ilişki olmadı. Bende kesin olmamıştır diye düşündüm. Hatta bebek tutunsun diye doktor duphaston vermişti 3 gün içtim aman ne oldu da bebek olacakta tutunacak dedim olmadı ki birsey dedim ilacı bıraktım. Kan sulandirici içiyorum ilk kaybimdan dolayı onu her gün içtim. Rabbim sağlıkla tutunmayı nasip etsin sağlıkla kucağıma alayim çok ağladım korkum çok. Dualarınızda bize de yer verin

Eklentiler

• 20240210_223925.jpg
    20240210_223925.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 69
Bu ay femara kullanmıştım catlatma ignesi olmuştum. Ama sadece İğneden 1 gün önce ve İğneden 2 gün sonra toplam 2 ilişki oldu sadece.
Eşimde erekte problemi oldu 36. Saat ilişki olmadı. Bende kesin olmamıştır diye düşündüm. Hatta bebek tutunsun diye doktor duphaston vermişti 3 gün içtim aman ne oldu da bebek olacakta tutunacak dedim olmadı ki birsey dedim ilacı bıraktım. Kan sulandirici içiyorum ilk kaybimdan dolayı onu her gün içtim. Rabbim sağlıkla tutunmayı nasip etsin sağlıkla kucağıma alayim çok ağladım korkum çok. Dualarınızda bize de yer verin
Ay canım çok sevindiim🧿 inşallah sağlıkla sonuna kadar devam eder bu defa sağlıkla da kucağına alasın inşallah 🙏

Insallah sağlıkla ilerler kucaginada alırsınız ikiz olur inşallah darısı bana ve burda isteyen herkese sağlıkla olsun

Insallah sağlıkla ilerler kucaginada alırsınız ikiz olur inşallah darısı bana ve burda isteyen herkese sağlıkla olsun

Amin canım inşallah 35 yaşındayım ilk bebem olacak 🥰 Rabbim hepimize sağlıkla kavuşmayı nasip eylesin. Aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum sağlıkla ilerler inşallah

Ay hadi İnşallah. Ovulasyon testi yapıyor muydun sen iki aydır
Ya hiç sorma ben hiç bilmiyordum, hiç buraları okumamıştım. İlk gebeliğim 2 sene önce 2. Ayda olmuştu o yüzden bilmiyordum. Geçen ay aldım eczaneden hani şansa bırakmayım nokta atışı olsun diye. Sanıyordum ki bir sefer yapacağım daha gerek yok 😅 sonra aldım yaptım sürekli çift çizgi çıkıyor. Ben de bilmiyorum tabi pik nedir çatlama olmuş mu olmamış mı yorumlayamadığım için testler güme gitti testleri tarih yazıp saklayanlar var ben yapıp atıyordum çöpe 😂 ve nitekim geçen ay olmadı. Bu ay da doktor dedi ki daha yeni bırakmışsın korunmayı bi 6 ay normal dene eğer olmazsa ovulasyon testi falan planlarız.. Bu ay almadım yapmadım da geçen aydan kalanlar var ama duruyorlar öyle.

Ya hiç sorma ben hiç bilmiyordum, hiç buraları okumamıştım. İlk gebeliğim 2 sene önce 2. Ayda olmuştu o yüzden bilmiyordum. Geçen ay aldım eczaneden hani şansa bırakmayım nokta atışı olsun diye. Sanıyordum ki bir sefer yapacağım daha gerek yok 😅 sonra aldım yaptım sürekli çift çizgi çıkıyor. Ben de bilmiyorum tabi pik nedir çatlama olmuş mu olmamış mı yorumlayamadığım için testler güme gitti testleri tarih yazıp saklayanlar var ben yapıp atıyordum çöpe 😂 ve nitekim geçen ay olmadı. Bu ay da doktor dedi ki daha yeni bırakmışsın korunmayı bi 6 ay normal dene eğer olmazsa ovulasyon testi falan planlarız.. Bu ay almadım yapmadım da geçen aydan kalanlar var ama duruyorlar öyle.
Anladım canım ya bilmeden yaptın yani 😸 neyse ogrenmissin en azından sonra bende ilk defa yapcam inşallah hemen olur doktor da ne demiş öyle 6 ay falan çok biz hemen olsun istiyoruz 😸 senin ikinci çocuk olacak o zaman öyle mii😊

Anladım canım ya bilmeden yaptın yani 😸 neyse ogrenmissin en azından sonra bende ilk defa yapcam inşallah hemen olur doktor da ne demiş öyle 6 ay falan çok biz hemen olsun istiyoruz 😸 senin ikinci çocuk olacak o zaman öyle mii😊
Yok canım maalesef, 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum 😔

Aa öyle mi :KK43: Neden durdugunun sebebi belli mi peki inşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın canm 🙏
Hem genetik materyal testi istedik hem benden de kan aldılar ama sonuç çıkmadı. Bebek çok küçük olduğu için araştırma yapılamamıştı. Amin canım hepimiz inşallah. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤗

Herkese selamlar hanımlar, geçen sene Mart ayında hamile kalmıştım ama malesef bebeğim 10 haftalıkken kalbinin durduğunu öğrendim, sonra temmuz ayında tekrar hamile kaldım ve yine 7 hafta civarında kalp atışları alınamadığı için ikinci kez kürtaj oldum, çok zorlu süreçler yaşadım, bu arada Dr ikinci kez ayni şeyleri yaşadığımız için genetik test istedi, tekrar cesaret edemem diye düşünmeme rağmen uzaklarda bi yerde bir ses hala acaba fikrim değişir mi dediği için test yaptırdık sonuc beklemeye gectik. Ben iki oğlum olduğu için ve yaşım 36 olduğu için artık yeni bir bebek fikrini aklimdan çıkarmıştım ancak aradan birkaç ay geçince yeniden bi özlem duydum. Bu arada genetik test sonuclarimiz normal çıktı. Bebeğimin de yaşasa kız olacağını öğrendim, içim tekrar burkuldu. Şimdi yeniden içim istekle doldu, ailemizi sanki hala tamamlanamamis ve biri eksik gibi hissediyorum. Bu ay yeniden denemeye karar verdik. İnşallah hakkımızda en güzeli en hayırlısı olur kolaylıkla.

X