Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Arkadaşlar merhaba. En son regl tarihim 17 şubat. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 şubat, 26 mart, 1 Nisan. Normalde düzenli adet olurum. Bu ay 17 gün geciktim. Bu ay ilk defa korunmasız olarak ilişkiye başladık ve çocuk istiyoruz. 29 martta doktora gittim. Vajinal muayen etti beta istedi ve smear aldı. Bir sorun çıkmadı. Beta 2 çıktı. Hala adet olmadım. Smear aldıktan sonra 3, 4 günlük lekelenmelerim oldu. Doktor olabilir demişti zaten. Arada ağrı giriyor bacaklarıma oldum herhalde diyorum ama olamadım bir türlü. Geç döllenme mi acaba diye de düşündüm ama baya da bi zaman geçti

kızlar merhaba pcos olup deneyenler var mı yeniyim pek bilmiyorum platformu öğreneceğim inşallah ne önerirsiniz inositol kullanıyorum ve demir

Varmı gerçekten 20 dakka civarında olustu yumurtlamanın 10 cu günü laboquik marka onda hiç kuruma çizgisi olusmamisti 1 buçuk senedir onu kullaniyorum

Eklentiler

• IMG20240406144546.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…