Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar merhabalar
29 martta kan verdim beta 0.08 çıktı
2 Nisan da tekrar verdim 33.51 çıktı
4 nisanda yani bugün de verdim 101 çıkmış nasıl sizce artışı cumartesi günü gideceğim doktora hem randevu bulamadım hem de işten geç çıkıyorum bu sırada aile hekimi folik asit vermişti onu kullanıyordum 1 aydır devam ediyorum sıkıntı olmaz dimi hemen doktora gitmemek içime dert oldu

Artışın güzel. Erken dönemde bi ağrın sızın allah korusun bi kanaman yoksa doktora gitmenin pek bi anlamı yok bence çünkü değerler daha yükselmediği için kese bebek kalp atışı göremezsin. Bayram sonu falan gidersen daha iyi olabilir

Bence daha geç bile gitsen iyi olur. Çünkü erkenden gitsen de yapılacak birsey yok. Kendini hiç strese katma reglin 3 4 gün gecikince veya beta seviyen 1500 ü geçince hiç değilse kese gözükür

Aslında bekleyebilirsen daha iyi adet gününe kadar testle takip edersin ayyy inşallah sağlıcakla koyulaşır
Aminnn canım benim inşallah zaten bayram nedeniyle sağlık ocağına filan gidemem bakalım beklicez olmazsa özelde kan veririm ama bi süre daha takip edeyim şurda kalmış 3 güncük dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…