Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canım benim duam seninle. Rabbim sağsalim kucağına alabilmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba ben maalesef dün düşük yaptım. Kendisi düştü operasyon olmadı Şükür 5 haftalıktı. Doktorum istersen bu ay bile hamile kalabilirsiniz doğal yolla düştüğü için problem olmaz dedi. Düşük yaptıktan sonra ne zaman hamile kaldınız hemen kalmalı mıyım korkuyorum yardımcı olabilir misiniz

Bugün çatlamadan 7 ıncı günüm acaba gebelik oluşuyorsa bu günler döllenme günleri mi oluyor arkadaşlar süreç nasıl gidio acaba

Kızlar bi bakar mısınız bence yok ama yine de sizin fikirlerinizi almak istedim yorumlarsanız sevinirim

Eklentiler

• 295C23B4-C79B-4B7B-93F1-D2C31BA659E1.jpeg
    31,5 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_9362.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 68
Teşekkür ederim yorumunuz için
Bat 7-8 mart gibi gösteriyor takvimde
Aaaa aynıymış batlarımız bende iki gün önce yaptım birşey görür gibi oldum ertesi tekrarladım hiç birşey çıkmadı. Ama seninkinde baya gözle görülüyor inşallah koyulaşır. Akşam yapsan aslında varsa tekrar çıkar

Canım benim duam seninle. Rabbim sağsalim kucağına alabilmeyi nasip etsin inşallah
Benim dualarım da sizlerle, teker teker güzel haberi alacağız sizden. Bu arada aşılamadan sonraki ay normal yolla da şansın çok yüksek çünkü yumurta kalitesi için kullanılan ilaçlar vs sonraki ay da etkili oluyor, ben ilk oğluma aşılamadan sonraki ay normal yolla hamile kalmıştım 1 buçuk senelik deneme sonrasinda

Çok sağolun ya inşallah hepimiz için hayırlı sağlıklı olanı nasip olsun vakit bulabilirsem yapacağım

Ay inşallah canım benim bakalım Allahtan umut kesilmez o ne zaman ol derse olur. Duaların için de çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…