Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yaaaaa can kuşum.
İnşallah gerçektir test kurbanı gitmem. Test depoladım merak etme. Hamilelerin duası kabul olurmuş inşallah canım inşallah

Kızlar bir test kurbanı daha

Aslında her ikisinde de gölge gibi var ama dünki gibi, koyulaşma yok

Eklentiler

• IMG_4717.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 55
Canım ben de 6+4 um bugün Allah sağlıkla surdursun inşallah

Kese göründü geçen p.teside kalp atışını duyduk çok şükür evde dinlenmedeyim şu aralar sizlerden güzel haberler bekliyorum
Yaa maşallah o kadar zaman oldu mu ya kalp atışı yazcaktım hatta erkendir diye kese yazdım yani düşün artık oh ne güzel dinlen canım Allah sağlıkla hayırla devam ettirsin inşallah inşallah bize de nasip olur

Kızlar ya bu kimyasal nedir adet gecikince mi oraya çıkıyor ben hiç bilmiyorum bilgilendirseniz beni. Benim geçen ay 4-5 gün önce kaset testim hafif gömleğe çizgi çıktı kesin hamileyim dedim 2 gün adetim geçikti sonra kan tahlili yapıldı değer düşüktü ama öncesi kan tahlili yaptırmadım. Bu ayda adetim 2 gün gecikti bu arada ilk kez oluyor böyle son iki aydır. Yine test yapmadım dedim eğer daha çok gecikirse yaptırırım 2 gün sonra leke geldi çok az sonra test yaptım negatif adet söktürücü ilaç içtim sizce bende kimyasal geçirmiş olabilir miyim

Amin canım amin Allah sizlerede hiç ummadığınız zamanda nasip etsin 8 haftalik olduk

Kuzum ben adet oldum yarın için randevu aldım doktora gideceğim vardır Rabbimin bir bildiği bugünüme şükür olsun gerçekten. Sen ne yaptın çıktı mı sonucun ?

Aynen öyle rabbim her şeyin en iyisini en güzelini bilir o yüzden sabırla beklemeye devam edeceğim. Regl oldum.Yarın doktora gideceğim Allahım dan umut kesilmez çok teşekkür ederim canım benim

Kızlar selam simdi doktordan çıktım 5 gün letu kullanmıştım bugün 13. Günüm 3 tane yumurtam oluşmuş çatlatma iğnesi vermedi sadece ilişki günü verdi. Şimdi benim yumurtamın güzel güzel beslenmesi çatlaması için neler yemeliyim önerilerinizi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…