Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Amiin. Darısı bu grupta bu günleri görmeyi bekleyen tüm canların başına tez zamanda inşallah
Vallahi ben de şaşkınım milattan önceden kalma sanırım makine..

Kızlar cumartesi yapacaktım ama elimde kalan son laboquick testle bi öylesine yapayım dedim. İlk idrar değil 1-2 saatlik idrar. İlk yaptığımda hafif gözle pek görülmeyen belli belirsiz bir çizgi var gibiydi yok dedim hatta. Kuruduktan sonra böyle olmuş. Aranızda laboquick kullanıp kuruma çizgisi yapıyor mu bilen var mı?

Eklentiler

• IMG_9746.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 58
O herkeste olmuyor kuzum yani belli olmuyor vücuttaki lh al oranı da göre değişir benim lh 5 yani çok belli olmaz
Dün yapmıştım bende t çok
İyi bir markanın erken gebelik testini dene canım silik çizgi mağduru olmanı istemem.geçen ay bizlerde yaşadık malesef. Kuruma çizgisi ile karışmış gibi ilk halini bilmiyorum çünkü bence tekrarla yada kan ver kafan rahat olsun

İdrarı fazla bekletmişsin canım tekrar yap. Labo kuruma çizgisi çıkarmaz. İdrarın beklemesi doğru sonuç çıkarmaz

Kuzun inşallah vardır bebeğin seninledir laboquick testi çok severim ama nadir de olsa bana kuruma çizgisi çıkardığı oldu ama saatler sonrasında

Anladım kuzum hayırlısı diyelim inşallah. Ben yarın kan vereceğim direkt. Bu ay test ile uğraşmadım. Aşılama oldum.bugün 14. Gün
En iyisini yaptın kuzum senin testler zaten sürekli fake atıyordu. İnşallah yarın güzel sonuçlar alırsın beni de etiketle olur mu? Uzun zamandır uğraşıyorsun. Zaten eski gruptan bi sen bi ben kaldık gebe kalmayan

Hiç sorma herkes doğurdu büyüttü biz daha mücadeleye devam Allahım hayırlısı ile nasip etsin şaka bir yana. 20 ayı geçkin oldu valla. İnşallah yarın güzel haber alırım yazarım buraya etiketlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…