Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hayrolsunn kuzum. Efektin nasıl zararı olabilir ki dikkatli bakınca diğer testlerde de gördüm kuzum teşekkür ederim
Neymiş insanların umutlarıyla oynuyormuşum boşu boşuna umut veriyormuşum. Sanki testi yapan kişi orda çizgi var mı yok mu görmüyorda benim lafımla umutlansın. Offf boşver

İnşallah koyulaşarak devam eder canım

Kuzum sen ne sıkıyorsun canını boşver. O zaman atmasınlar buraya. Bir umut arıyorlar zaten. Çıkmayınca da suçu başkasına buluyorlar öyle şey mi olur. Efekt bu. Test onun testi

Kızlar dayanamadım ve gebelik testi yaptım herzaman ki gibi kocaman bir negatif biliyordum böyle olacağını da sanırım hiç bir zaman olmayacak
Hayır kuzum öyle düşünme rabbim bizler için en güzelini ve hayırlısını bilen o bize en güzelini nasip edecek inşallah bak inan şuan bende ümitsizim testte hafif cizgim var gidip kan verdim ama içimdeki ses diyor ki negatif olacak ilk başlarda çok ağlıyordum ama artık Rabbime biraktim. O bizlere herşeyin en hayırlısını nasip edecektir. Ümidini kaybetme inşallah bu olmadı birdahaki olur stres çok etkiliyor doktorum öyle demişti sıkma canını elhamdülillah yuvamızda çok mutlu olduğumuz eşler nasip etmiş Rabbimiz bizlere kendimi bazen şöyle övuyorum evlenirken onca sene bekledik tüm zorluklari atlattık şimdi diyorum ki ay ne çok uzulmusum bak hamdolsun artık yuvandasin işte hamile kaldigimizdada öyle dicez inşallah ümidimiz bitmisken nasip edecek rabbim bizlere biraz uzun oldu kuzum hakkını helal et

Yanlız biz kadınlardaki bu psikoloji varya çok fena yaa hamile deyilken bile karnında sanki biseyler hareket ediyo nebilim göğüs hassaslığı bı test yapıyoruz negatiiif ilerde çocuklarımıza anlatacağımız çok komik anılarımız var vallahi

Kızlar sipariş vereyim dedim de sizce hangi erken gebelik testini alayım ? Freely aldım geçen sahte çıktı. Bana orjinal sahte çıkmayan kuruma çizgisi olmayan bir test lazım özelden link atabilirmisiniz

canım benimm burda hiç kimse bir birini tanımoyor sen beni ben seni telkin edecek o kadar güzel şeyler yazmışın ki allah senden razı olsun aslında doğru söylüyorsun neler yaşayıp neler atlattım bende işte insanız olumsuzluğa düşüyor insan benim bu ikinci evliliğim benim ilk evliliğimden bir oğlum var 13 yaşında allah uzun ömür versin şuan eşimin çocuğu yok ve çok istiyor bana çok belli etmiyor ama biliyorum evlenmeden öncede dile çok getirirdi onun için olsun çok istiyorum yaşıma var benim korkuyorum hiç olmayacak diye şuan bukadar çok istemem benden önce eşim için ama dediğin gibi her şerde bi hayır vardır bilmiyorum inşallah hepimiz için güzel sonuçlar olur ve senin sonucunda çok güzel bir şekilde gelirve sağlıkla ilerler inşallah.. hak ne demek canım bu kadar şeyi benim için yazdığın için asıl sen hakkını helal et.

Canım ablacım helali hoş olsun ne hakkı insanlar birbirlerini tanımadan da içindeki acıyı hisleri anlayabilirler ben seni çok iyi anlıyorum rabbim evladinida esinide sana bağışlasın neguzel annelik duygusunu tatmissin ve eşin senin gibi bir hanımı oldugu için çok sansli bak sen onu ondan daha çok dusunuyosun rabbim inşallah tekrar anne olmayı yuvanıza daha da şenlik getirmesini nasip etsin rabbim bizede nasip etsin o annelik duygusunu bu arada abla diyorum ama rahatsız olmuyorsundur umarım ben 24 yaşındayım memnun oldum tanistigima

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…