Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yaaaaaaa çok sevindim hayırlı olsun canım benim bizim için de dua eder misin lütfen Cumartesi günü de ben kan vereceğim. Belirtin var mıydı
Hepp dua ediyorum iftarda hepimize herkese isteyen tüm kadınlara nasip et diye göğüs ağrım ve adet olacakmışım gibi kasık ağrım vardı sadece

Hepp dua ediyorum iftarda hepimize herkese isteyen tüm kadınlara nasip et diye göğüs ağrım ve adet olacakmışım gibi kasık ağrım vardı sadece
Anladım canım sağlıkla katlanır artar gider inşallah cidden çok sevindim. Hamilelik haberleri alınca çok mutlu oluyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Çok teşekkür ederim o güzel duaların için de bu arada meslektaşız sanırım

Kızlar duâ edin. Eğer inşallah bu ay gebelik oluşursa hayırlısıyla,sağlıkla inşallah. Doğum günü haftamda doğum. Kendime en güzel hediyem olur
Yorumlarınıza hep denk geliyorum. İnanın sizin hamileliğinizi de kendi hamileliğim gibi heyecanla bekliyorum. İnşallah hamilesinizdir yürekten istiyorum bunu

canım regl oldun mu umudunu yitirme hala regl olmadıysan

Kizlarrrrrrr düşük gibi ilk tahlilim ama reglm gecti. Degerim düşük mü sizce?
İlk tahlil değil düzenli artış önemli canım. 2 gün arayla kan ver takip et. En az %60 artması lazım yani cumartesi günü en az 160 pazartesi günü de en az 256 falan olması lazım.

Ya sen hala düşünüyor musun o yorumları hiiç takma ya boş insanların boş yorumları.. Bence hayır yok denilmesindense ya olabilir aslında diyip heves kırmamak daha önemli. Tabiki burada hiç olmayan kimseye var gibi bir yorum yapmıyoruz. Sen de öyle hiç kendini üzme. Efektçi bacı

Candy7777 biz senin efektlerinden razıyız

Yaaa canım benim çok haklısın burda hepimiz aynı yoldan yürüyoruz ve biri bana gelip lönk diye negatif bu dese üzülürüm, kendim üzüleceğimi birşeyi başkasına yapmak istemiyorum.

Asıl sen nasılsın bebiş nasıl

Ya ben iyiyim ama bugün ömrümden şöyle sağlam 5 10 yıl gitti diyebilirim. Kontrolüm vardı 9 hafta olduk. En son 6da kalbi duymuştum. Öncekinin 8de kalbi durmuştu şimdi de öyle olacak diye günler geçmek bilmiyordu. Gittim muayeneye karımdan baktı ultrasonda bebeğin hareketini kalbini göremedi kadının morali bozuldu. Alttan bakalım hazırlan dedi. Ben dedim ki yine aynısı oldu kesin. Ben hazırlanırken yanındaki hemşire ile fısır fısır konuşuyor kürtaj yapmamız gerekebilir nasıl yaparız falan diye ben yıkıldım resmen. Geldi sonra baktı alttan kalbi pıtı pıtı atıyor. Ama nasıl ağlıyorum sesi duydum ya. Doktor da bana sarıldı o da ağlıyor. Çok korktum diyor. Oysaki yaşı da var doktorun öyle genç de değil. Devlet hastanesinin ultrasonuna güven olmaz onu anladım..

Ayyyy kuzum yazının sonuna gelene kadar bende çok korktum Allahtan iyisiniz ikinizde çok sevindim sağlıkla büyüsün minnoş aslında haftanda küçük değil ki nasıl karından duyamamış hayret doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…