Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hiç sorma herkes doğurdu büyüttü biz daha mücadeleye devam😂😂😂😂😂 Allahım hayırlısı ile nasip etsin şaka bir yana. 20 ayı geçkin oldu valla. İnşallah yarın güzel haber alırım yazarım buraya etiketlerim🤲🏻♥️
Benim de o kadar oldu kuzu beraber başlamıştık. 1 kimyasal oldu sonra ameliyattı derken anca başladık. Bakalım ameliyat sonrası ilk ay falso ikinci ay nolcak bakalım. Kısmet Nisanaymış benim :)

Canım ablacım helali hoş olsun ne hakkı insanlar birbirlerini tanımadan da içindeki acıyı hisleri anlayabilirler ben seni çok iyi anlıyorum rabbim evladinida esinide sana bağışlasın neguzel annelik duygusunu tatmissin ve eşin senin gibi bir hanımı oldugu için çok sansli bak sen onu ondan daha çok dusunuyosun rabbim inşallah tekrar anne olmayı yuvanıza daha da şenlik getirmesini nasip etsin rabbim bizede nasip etsin o annelik duygusunu🥰 bu arada abla diyorum ama rahatsız olmuyorsundur umarım ben 24 yaşındayım memnun oldum tanistigima 😊🤲🏾
canımm yeni gördüm mesajını dün yoğunluğum vardı çok çok çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin karşılıklı tabiki içinden geldiği gibi hitap edebilirsin 38 yaşındayım ben :) bende çok çok memnun oldum allah isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah beni duygulandırdın yazdıklarında bütün dualarım seninle ve hepinizle

canım regl oldun mu 🙏 umudunu yitirme hala regl olmadıysan
kuzum yeni gördüm mesajını dün biraz yoğunluğum vardı regl olmadım regl tarihim 1 nisan gecikedebilir bu ay hsg çektirdim hsg geciktirebiliyormuş ama olduğunu sanmıyorum canım olsa testte çıkardı adet belirtilerimde başladı zaten mayısa kadar bekleyeceğim mayısta aşılama yaptıracağım kısmet inşallah isteyen herkese nasip olur

Benim de o kadar oldu kuzu beraber başlamıştık. 1 kimyasal oldu sonra ameliyattı derken anca başladık. Bakalım ameliyat sonrası ilk ay falso ikinci ay nolcak bakalım. Kısmet Nisanaymış benim :)
Ne ameliyatı olmuştun kuzum hatırlayamadım ben geçmiş olsun en kısa sürede güzel haberler alalım inşallah

kuzum yeni gördüm mesajını dün biraz yoğunluğum vardı regl olmadım regl tarihim 1 nisan gecikedebilir bu ay hsg çektirdim hsg geciktirebiliyormuş ama olduğunu sanmıyorum canım olsa testte çıkardı adet belirtilerimde başladı zaten mayısa kadar bekleyeceğim mayısta aşılama yaptıracağım kısmet inşallah isteyen herkese nasip olur
Canım sen kaç aydır uğraşıyorsun yaşımız aynı daha önce konuştuk mu bilmiyorum gerçi ☺️

Kızlar bir de hsg çekilen ay bana doktor korunmanız gerekli asla korunmasız ilişki olmasın çok zararlı demişti ayrıca zaten antibiyotik kullanılıyor enfeksiyona karşı o ay. ama grupta hep ilişki yaşanmış nette de hatta yazar yazmaz -HSG çekimi sonrasında cinsel ilişki olmasında bir sorun yoktur. Ancak çiftin o ay korunması gerekmektedir. Rahim içinde kullanılan kontrast madde fetusa zararlıdır. Bu sebeple cinsel ilişki gebelikle sonuçlanırsa gebeliğin sonlandırılması gerekmektedi— çıkıyor. Ben cesaret edememiştim açıkcası bence bundan sonra çekilecek olanlar mutlaka dikkat etmeli naçizane görüşüm lütfen yanlış anlamayın

gün doğmadan neler doğar herşeyin hayırlısı canım ❤️🙏

Kızlar bir de hsg çekilen ay bana doktor korunmanız gerekli asla korunmasız ilişki olmasın çok zararlı demişti ayrıca zaten antibiyotik kullanılıyor enfeksiyona karşı o ay. ama grupta hep ilişki yaşanmış nette de hatta yazar yazmaz -HSG çekimi sonrasında cinsel ilişki olmasında bir sorun yoktur. Ancak çiftin o ay korunması gerekmektedir. Rahim içinde kullanılan kontrast madde fetusa zararlıdır. Bu sebeple cinsel ilişki gebelikle sonuçlanırsa gebeliğin sonlandırılması gerekmektedi— çıkıyor. Ben cesaret edememiştim açıkcası bence bundan sonra çekilecek olanlar mutlaka dikkat etmeli naçizane görüşüm lütfen yanlış anlamayın
canım ben çektirdim bu ay doktora sordum 3 gün korunun dedi hatta antibiyotikte vermedi bana 3 gün korunman yeterli dedi her doktor kafasına göre bişeyler yapıyor yaa insan neye kime güveneceğini şaşırıyor

X