Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar bir şey sorucam. Cuma günü sağlık ocağında kan değerlerimi ölçülmüştüm. Onunla birlikte doktora beta da baktırdım. Orada daha önce 5 kez kan verdim aynı sağlık ocağında 0.2 çıkar hep. Bugün 0.6 çıkmış. Neden olabilir sizce? Değer neden değişir biliyor musunuz

canım günaydın dalgalanmalar olur benim de geçen aylarda bir ay beta değeri 0.16 çıkmıştı diğer ay 1.0 çıktı dalgalanma oluyor yani

onu hiç bilmiyorum canım ben < ne anlama geldiğini
Ben hastanede falan verdiğimde de böyle çıkıyor. Her sağlık kuruluşunun ölçüsünde çıkıyor diye düşünüyordum mesel <0.2 den küçük. Çünkü tüm verdiğim testler <0.2 şeklinde mesela iki kere özelde verdim <0.5 çıkmıştı. Bir kere acilde aldılar <0.1 çıktı. O yüzden her sağlık kuruluşuna bağlı diye düşünüyordum. Çünkü özelde verdiğim de sürekli aynı sayı. Sağlık ocağında verdim kaç kere <0.2 hep. Şimdi aynı yerde<0.6 çıkınca şaşırdım

anladım canım bi kaç gün bekle bakalım çarşamba tekrar ver belki yükselir

çok giremiyorum kuşum ramazan yogunluğu sen neler yapıyorsun bende bi belirti yok bu ay da tutmadı galiba ayın 29 veya 30 gibi regl bekliyorum sende durumlar nasıl
Bende öyle genelde sessizce izleyenlerdenim mahvetti ramazan. Benim takvime göre 21nde yumurtlama oldu ama bence daha önce oldu akıntımdan anladığım kadarıyla göğüslerimde inceden ağrı var gibi geçen ay gibi arada da kasığıma ağrı giriyor dün bi bıçak saplanması oldu birden yandı gibi. Baya değerlendirdik bu ay ama hayırlısı bakalım ben yine belirtilere çok bel bağlamıyorum yinede bat 5 nisan

Selam kızlar 19.gun dün pozitif değil mi? 18.gunu değerlendirdik 1dolu 1bos şeklinde ilerliyoruz 19.gun koyuluk görünce dedim 20.gun pik olur sanırım ama olmadı bu koyuluk yeterlimi sizce yumurta catlamismi kasigimda iğne batması ağrısı beyaz akinti var ovülasyon testimi yorumlarmisiniz? yarın tekrar test yapcam
En alttaki bir gebenin günlüğü ovü testi 20.gun laboquick sanki c çizgisi çıkmayınca onu deniyim dedim son ikisi bugüne ait

Eklentiler

• 1000043446.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 34
Sen dün kan mı verdin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…