Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar bugün yumurtlamanın ve son ilişkinin 7. Günü , karnım ağrıdı ikinci kere yumurtluyor olabilirim diye ovulasyon testi yaptım pik değil, başına geçmişken bir de erken gebelik vardı onu yaptım gözüme mi görünüyorlar ?

Eklentiler

• IMG_4132.jpeg
    666,2 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_4131.jpeg
    588,4 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar dün tek peçetelik ufak bir lekelenmem oldu. Devamı gelmedi. Tek seferlik minik bir şey. Tahmini regl cumartesi. Yerleşme olabilir mi?

Canım ben pek bir şey göremedim gebelikte. Çıplak gözle var mı?

Kızlar dün tek peçetelik ufak bir lekelenmem oldu. Devamı gelmedi. Tek seferlik minik bir şey. Tahmini regl cumartesi. Yerleşme olabilir mi?
Bende de beklenen regl zamanından 3 gün önce minik minik kahverengi noktalar görmüştüm idrarı yaptığımda peçeteyle sildiğimde de pembemsi bir akıntı gördüm varla yok arası. Bir daha da olmadı yerleşmeymiş o sizin de olabilir bahsettiğim tarzdaysa

Banada peçeteye geldi pembemsi gibiydi. Dedim regl oluyorum heralde. Yani benim nokta nokta şeylere hiç dikkat etmedim. tek seferlik ufak bir leke geldi.. Devamı da gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…