Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kuruma değilse eğer çizgi var labonun hiç içini açmadım kuzum ama geçen ay test yapmıştım negatifti sonra attım çöpe, sonradan baktığımda hiç çizgi felan yoktu benimkinde üstten.
H hawaii suya tuttum dediğin gibi kuruma olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240324_172207.jpg
    188,6 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20240324_172057.jpg
    186,2 KB · Görüntüleme: 62
H hawaii suya tuttum dediğin gibi kuruma olabilir mi
Balım daha 6 gün var demi regline ya testler çok yanıltıcı olabiliyor çok hayalet de olsa bir çizgi var gibi ama malesef ya batı bekleyeceksin ya da her gün testle takip edeceksin imkanın varsa direk acile git kan ver. Çatlamayı sıfır sayarsan kaçıncı günün bugün? İnşallah vardır sağlıkla tutunur bebiş

Ben hsg den sonra bu ay yumurtlama takibi yapamadım. Sadece düzenli ilişki oldu. Ama yumurtlama takibi yapamadım maalesef. 6 günüm var.

Ben hsg den sonra bu ay yumurtlama takibi yapamadım. Sadece düzenli ilişki oldu. Ama yumurtlama takibi yapamadım maalesef. 6 günüm var.
Balım dediğim gibi inşallah vardır. Şimdi ne desem yalan olur her testin hassasiyeti aynı olmuyor. Bence sen üç gün kala bir test yap bu yaptığın markadan eğer daha belirgin çizgi görürsen kan ver o gün daha net bir şey çıkar. Beklemek zor biliyorum ama kan vermeden anlaşılmayacak malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…