Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ohhh maşAllah gelsin bebişkolarrrr

Ohhh maşAllah gelsin bebişkolarrrr o
İnşallah kuzumm senin kaç aylık şuan ? Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
bebegim benim 3 yaşında oğlum var 2. Düşünüyorum sanırım bugün piki yakaladım bakalım hayırlısı olsun inşAllah tutar :))

Adete 7 gün var dayanamadım bir kaset test vardı onu yaptım. Üstteki ovulasyon Candy7777 sende baksana

Eklentiler

• IMG_20240321_112539_860.webp
    329,5 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20240321_112529_218.webp
    328,6 KB · Görüntüleme: 33
Bu akıntı günleri her ay değişiyor mu ya benim geçen ay adetin 9. Günü yumurta beyazı akıntı gelmişti bu ay 12. Gün oldu hala gelmedi bekliyorum

Merhaba kizlar çok şükür keseyi gördük, Dr vajinal ultrasonla baktı, pıhtılaşma ihtimaline karşı oksapar iğne başlıyorum bugün itibariyle. 2 kaybim var inşallah bunu sağlıkla kucağıma alırım.Allahim hepinize sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah kızlar, dualarım hep sizlerle. Bu arada melegim can sen cinsiyet tahmini yapıyordun canım 5 haftalık vajinal ultrason ne dersin
O _okyanus beyons B Beyond the sky Candy7777 H Hatice Ceylan

Eklentiler

• IMG_20240321_113151.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 84
Yaa maşallah canım cok sevindim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla hayırlısıyla ilerler inşallah

Yaaaa canım benim çok sevindim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın. Darısı bize

Gözün aydın canım çok sevindim saglıkla ilerler inşallah. Bu sadece kese galiba içinde benek gözükmesi lazım kuzum cinsiyet tahmini yapmak için konumuna göre yorumlucaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…