Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar selaaam benim akıntı bitti gitti anlayamadım bu ay yumurtlamadan sanırım erken yumurtladım takvime göre yarınn halbuki akıntı bitince yumurtladık sayıyorduk dimiiii
Ay benimde bugün akintim oldu ama ovulasyonda yumurtlama göstermedi ben anlamadii bu işiii hala yumurtlama bekliyor ben adetin 11. Günündeyim

Aşırı kasık ağrım var henüz 12 gün var adetime bu durumu yaşamam normalmi ilk kez oluyor. Korunmayı geçen ay bıraktık. Kafamda deli sorularrr
Canim biz de geçen ay bıraktık korunmayı benim de senin gibi kasıklarım çok agridi bıraktığımız ay adete de çok vardı çocuk mu tutunuyor acaba dedim ama değilmiş maalesef korunmayı bıraktığında vücut sperme tepki veriyormuş ilk zamanlar onun ağrısı olabilir ama umarım hamilesindir

Canım olacağı varsa öyle bir oluyor ki. Ben düşünmemeye başladığım ay hamile kalmışım ki yani o ay da 1-2 defa anca birliktelik oldu öyle aman aman iştahlı da değil oldu bitti gibi bi baktım hamileyim

Evet ama bazen değişiyor sanırım akıntıdan 2-3 gün sonra da yumurtlayabiliniyor. Sen de ovulasyon yapiyor musun
Aşılama surecindeyim ben , bu gece ovitrelle vuruldum cuma sabah aşılama yaptıracağım ama bugün akıntı oldu biraz, yumurtladim mi demek oluyor bu acaba? Ama aşılama cuma günü , yumurtlama günüm cuma gösteriyordu takvime göre.

Akıntı olduğu gün ve sonrasini değerlendir bence gün aşırı olarak umarım tutar canim

Belirtileriniz varmı aynı gün bat bende 11inde oldum klomen ve ovitrelle ile birlikte :)
Ben Azerbaycanlıyım klomen ne bilmiyorum. Bizde HCG iğnesi diye geçiyor. Hamilelik hormonlu iğne. 2 tane iğne oldum. Belirtim yok
Adet öncesi bacak ağrısı, göğüs dolgunlaşması oluyor şimdi de var. Başka da birşeyim yok. 2,5 yıldır istiyoruz 1 kere 3 aylık düşük yaptım.

Hahaha kuzum biliyormusun bu ay bende öyleyim yumurtladığımı falan farkedemedim zaten ramazandan dolayı allah ne verdiyse ne zaman uyumadıysam ilişki oldunormalde bugün görünüyor yumurtlama dün beyaz bir akıntım oldu artık hayırlısı neyse o zaman olsun

tatlım bende küçük bir mıyom var ama hiç öyle bişey yaşamadım senin mıyomun yeri nerede bunu biliyormusun genelde rahim içinde olanlar kanama yapar yadan rahim içinde polip varsa onlarda kanama yapabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…