Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar selaaam benim akıntı bitti gitti anlayamadım bu ay yumurtlamadan sanırım erken yumurtladım takvime göre yarınn halbuki😂 akıntı bitince yumurtladık sayıyorduk dimiiii😂
Ay benimde bugün akintim oldu ama ovulasyonda yumurtlama göstermedi ben anlamadii bu işiii hala yumurtlama bekliyor ben😅 adetin 11. Günündeyim

Aşırı kasık ağrım var henüz 12 gün var adetime bu durumu yaşamam normalmi ilk kez oluyor. Korunmayı geçen ay bıraktık. Kafamda deli sorularrr🤭
Canim biz de geçen ay bıraktık korunmayı benim de senin gibi kasıklarım çok agridi bıraktığımız ay adete de çok vardı çocuk mu tutunuyor acaba dedim😸 ama değilmiş maalesef korunmayı bıraktığında vücut sperme tepki veriyormuş ilk zamanlar onun ağrısı olabilir ama umarım hamilesindir 😊

Birde dış gebeliğe hamile kaldığım ay 2 arkadaşım daha hamile kaldı ve regl biter bitmez ilişki yaşadıklarını ve duşa girmediklerini söylediler düşündüm ki bende öyle yaptım 🙈 takvimde pik günü eşim dışarı çıkmıştı trip atmıştım ama o ay hamile kaldım😂 iki gün üst üste ilişkiyle olmuştu🙈
Canım olacağı varsa öyle bir oluyor ki. Ben düşünmemeye başladığım ay hamile kalmışım ki yani o ay da 1-2 defa anca birliktelik oldu öyle aman aman iştahlı da değil oldu bitti gibi 😀😀😀 bi baktım hamileyim

Evet ama bazen değişiyor sanırım akıntıdan 2-3 gün sonra da yumurtlayabiliniyor. Sen de ovulasyon yapiyor musun
Aşılama surecindeyim ben , bu gece ovitrelle vuruldum cuma sabah aşılama yaptıracağım ama bugün akıntı oldu biraz, yumurtladim mi demek oluyor bu acaba? Ama aşılama cuma günü , yumurtlama günüm cuma gösteriyordu takvime göre.

Aşılama surecindeyim ben , bu gece ovitrelle vuruldum cuma sabah aşılama yaptıracağım ama bugün akıntı oldu biraz, yumurtladim mi demek oluyor bu acaba? Ama aşılama cuma günü , yumurtlama günüm cuma gösteriyordu takvime göre.
Akıntı olduğu gün ve sonrasini değerlendir bence gün aşırı olarak umarım tutar canim😊

Belirtileriniz varmı aynı gün bat bende 11inde oldum klomen ve ovitrelle ile birlikte :)
Ben Azerbaycanlıyım klomen ne bilmiyorum. Bizde HCG iğnesi diye geçiyor. Hamilelik hormonlu iğne. 2 tane iğne oldum. Belirtim yok
Adet öncesi bacak ağrısı, göğüs dolgunlaşması oluyor şimdi de var. Başka da birşeyim yok. 2,5 yıldır istiyoruz 1 kere 3 aylık düşük yaptım.

Canım olacağı varsa öyle bir oluyor ki. Ben düşünmemeye başladığım ay hamile kalmışım ki yani o ay da 1-2 defa anca birliktelik oldu öyle aman aman iştahlı da değil oldu bitti gibi 😀😀😀 bi baktım hamileyim
Hahaha kuzum biliyormusun bu ay bende öyleyim yumurtladığımı falan farkedemedim zaten 😂 ramazandan dolayı allah ne verdiyse ne zaman uyumadıysam ilişki oldu😂😂normalde bugün görünüyor yumurtlama dün beyaz bir akıntım oldu artık hayırlısı neyse o zaman olsun😍

Kizlar moralim cok bozuk😢 Gecen ay adet duzensizliginden dolayi hormon ilaci kullanmistim.27 Subatta adet oldum 8 Martta adetim bitti hemen calismalara baslariz diye seviniyordum. Ilk gunler bir sey yoktu tahmini yumurtlama gunlerinden iki gun degerlendirebildim sadece 16 Martta yine kanamalar basladi.Bu artik adet duzensizligi degil sanirim. Kucuk bir miyomum vardi ondan oluyor sanirim. Isin kotusu 12 Martta doktor kontrolum vardi ve lekelenme vs. olmadigini soylemistim doktor da bebek denemelerine baslayabilecegimizi soylemisti😔 yine basa donmus oldum ne olacak boyle hic bilmiyorum. Aramizda ara kanamali miyom tecrubesi olan var mi?
tatlım bende küçük bir mıyom var ama hiç öyle bişey yaşamadım senin mıyomun yeri nerede bunu biliyormusun genelde rahim içinde olanlar kanama yapar yadan rahim içinde polip varsa onlarda kanama yapabiliyor

X