Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hahaha kuzum biliyormusun bu ay bende öyleyim yumurtladığımı falan farkedemedim zaten 😂 ramazandan dolayı allah ne verdiyse ne zaman uyumadıysam ilişki oldu😂😂normalde bugün görünüyor yumurtlama dün beyaz bir akıntım oldu artık hayırlısı neyse o zaman olsun😍
Ohhh maşAllah gelsin bebişkolarrrr 🥹

Hahaha kuzum biliyormusun bu ay bende öyleyim yumurtladığımı falan farkedemedim zaten 😂 ramazandan dolayı allah ne verdiyse ne zaman uyumadıysam ilişki oldu😂😂normalde bugün görünüyor yumurtlama dün beyaz bir akıntım oldu artık hayırlısı neyse o zaman olsun😍
Ohhh maşAllah gelsin bebişkolarrrr o
İnşallah kuzumm😍 senin kaç aylık şuan ? Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin❤️
bebegim benim 3 yaşında oğlum var 2. Düşünüyorum sanırım bugün piki yakaladım bakalım hayırlısı olsun inşAllah tutar :))

Adete 7 gün var dayanamadım bir kaset test vardı onu yaptım. Üstteki ovulasyon Candy7777 Candy7777 sende baksana🙈

Eklentiler

• IMG_20240321_112539_860.webp
    329,5 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20240321_112529_218.webp
    328,6 KB · Görüntüleme: 33
Bu akıntı günleri her ay değişiyor mu ya benim geçen ay adetin 9. Günü yumurta beyazı akıntı gelmişti bu ay 12. Gün oldu hala gelmedi bekliyorum 😬

Merhaba kizlar çok şükür keseyi gördük, Dr vajinal ultrasonla baktı, pıhtılaşma ihtimaline karşı oksapar iğne başlıyorum bugün itibariyle. 2 kaybim var inşallah bunu sağlıkla kucağıma alırım.Allahim hepinize sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah kızlar, dualarım hep sizlerle. Bu arada melegim can melegim can sen cinsiyet tahmini yapıyordun canım 5 haftalık vajinal ultrason ne dersin ☺️
O _okyanus beyons beyons B Beyond the sky Candy7777 Candy7777 H Hatice Ceylan

Eklentiler

• IMG_20240321_113151.jpg
    IMG_20240321_113151.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 84
Merhaba kizlar çok şükür keseyi gördük, Dr vajinal ultrasonla baktı, pıhtılaşma ihtimaline karşı oksapar iğne başlıyorum bugün itibariyle. 2 kaybim var inşallah bunu sağlıkla kucağıma alırım.Allahim hepinize sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah kızlar, dualarım hep sizlerle. Bu arada melegim can melegim can sen cinsiyet tahmini yapıyordun canım 5 haftalık vajinal ultrason ne dersin ☺️
Yaa maşallah canım cok sevindim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla hayırlısıyla ilerler inşallah 🥰🙏

Yaaaa canım benim çok sevindim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın. Darısı bize 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Gözün aydın canım çok sevindim saglıkla ilerler inşallah. Bu sadece kese galiba içinde benek gözükmesi lazım kuzum cinsiyet tahmini yapmak için konumuna göre yorumlucaz 🥰🥰🥰🥰

X