Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ay seni bayadir göremedim buralarda harbi bu ay olur inşallah hepimizin de hadi bismillah bende başladım ovuya 3 gündür yapıyorum daha piki görmedim bekliyorum bakalım adetin 8. günündeyim

Kızlar bişey sormak istiyorum.ovulasyon testi alayım dedim ama acaba yumurtlama testi alamadan oldu mu anlamadım, böyle sıvı bı akıntı var şu an bende . reglim Çarşamba günü bitti

Ay seni bayadir göremedim buralarda harbi bu ay olur inşallah hepimizin de hadi bismillah bende başladım ovuya 3 gündür yapıyorum daha piki görmedim bekliyorum bakalım adetin 8. günündeyim
Ben bildiğin yok oldum iftar sahur arasında ben test kullanmıyorum kuzumm dg 13. Günündeyimm canım akıntın nasıl acaba

Canım bende bayadır girmedim 9 martta adet oldum. Eşimde bende şöööööyle bir güzel bütün testlerimizi yaptırdık. Şükür bir sorun çıkmadı ikimizde de. Bide adetim biter bitmez Hsg çektirdim meğer iki tüpümde de hafif tıkanıklık varmış veee işlem sırasında ikisi de açıldı. Belkide bütün problem tüplerdeydi. Ek olarak doktorum içinde inositol, folat olan multivitamin, b12, d vitamin verdi bunlar yeter dedi. Bende durumlar böyle

Çokk çok iyi olmuş hsg neden çektirdin peki canım ne zamandır deniyordunuz ? bundan sonra hayırlısı olsunn bundan sonrası
Akıntım yok şuan ama pike az kaldi gibi koyulaşiyor yavaştan sanki. Sen niye kullanmıyorsun daha önce yapmış mıydın
Anladım canım.. strese girmek istemiyorum hiç zaten yeterince stresim var hiiiç denemedim ben ovü

4 seneyi geçiyor canım ilk 2.5 sene olduğunda çektirmeye karar vermiştim adeti beklerken ikizlerime hamile olduğumu öğrendim erken doğum oldu kaybettim falan doğumdan sonra 1 seneyi geçti hala gebelik olmayınca bir cesaret gittim çektirdim iyiki de çektirmişim

Anladım canım ben ovu yapinca daha relax hissettim ya geçen ay cok kendimi dinliyordum bu sefer relaxim bence bi kere denemekte fayda var yine de sen bilirsin tabii

Bu hsg dediğiniz rahim filmi mi? Ben geçen sene kadın doğuma kontrol için gitmiştim gebelik düşünüyorum diye alttan iç kısmıma baktı falan ekrandan da görünüyordu ultrason gibiydi yani bişeyler dedi tam anlamadim o görüntusünu de vermişti bana rezerv iyi gibisinden biseyler dedi demek ki bi sıkıntı yoktu hsg onun gibi bişey mi

Anladım kuzum çokk iyi yapmışsın anestezi alarak mı oldun ? Birde istabulda yaptırdıysan ne kadara yaptırdın acaba ? İnşallah bir daha aynı şeyler yaşanmayacak

Evet canım rahim filmi. Yok o dediğin ultrason usg. Bunda bir sıvı enjekte edip rahiminin filmini çekiyorlar tıkanıklık polip vs var mı diye genelde sanırım 1 sene çocuk deneyip olmayanlara öneriyorlar banada doktor dış gebelik geçirdiğim için önerdi ama uçuk bir fiyatla özelde devlete gittim hamile kalmakla ilgili problemin var mı dedi bende hayır dedim (1.5 ayda hamile kalmıştım o zaman) 6 ay dene olmazsa o zaman isterim dedi

Kuzum cevat bey mi yaptı seninkini peki ? Kaç dakikada bitti bir de
Yok kuzum Cevat bey yapmadı. Ama içeri girdiğim andan itibaren gerek personeller gerek doktorlar çok ilgiliydi. Personeller gerekli bilgileri aktarıp bekleme odasına alıyor. Sarışın bir kadındı doktor. Yaptığı işlemleri her adımda anlattı.Gayet rahatlatıcıydı. Girerken çok korktum ama asla acımadı. Ya tam hatırlamıyorum ama 7-8 dakika civarı sanırım. Doktor zaten merak etme şimdi bitiyor diyerek rahatlattı. Sonra aynı gün hafif lekelenmem oldu ve bitti. Verilen parayı hakeden bir firma.

Hadi rastgele, inşallah tutar Benim de geçen hafta pazartesi beta hcg adete 3-4 gün kala 32 çıkmıştı, o zamandan beri beklemedeyim yarın tekrardan kan vereceğim, inşallah hayırlısıyla güzel sonuclar alırım ben de

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…