Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ooo süper gelişmeler, hadi inşallah bu ay güzel haberi alacağız bence senden

Bende orayı araştırmıştırdım zaten şuan sende benim içimi rahatlattın kuzum allah razı olsun umarım gerek kalmaz ama kalırsa da oraya giderim

Anestezisiz yaptırdım. Canım 2 dakika sürdü zaten çok az ağrı hissettim ama abartılacak birşey yoktu. İstanbulda değil canım İran da çok iyi bir doktor buldum orada çektirdim. 80$ ödedim. İnşallah canım inşallah aynı şeyleri yaşamam

Anladım kuzucum yarında eşimin sperm testi var. Tüplerim açık ama 5*6 mm polibim varmış. Eşimin işlemi de bittikten sonra doktora tekrar gideceğim. Bakalım
Benimkinde hafif tıkanıklık varmış açıldı çok şükür
Kuzum polipin konumuna göre gebeliğe engel olabiliyor diye biliyorum. İnşallah eşinin sonuçlarıda iyi çıkar canım

Eklentiler

• IMG_20240317_230604.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 65
Eşimle küstük yine. Allah aşkına haksız mıyım? Annemlere gidicem dedim dün, akşama kalmadan gelirim dedim ve gittim oda işteydi ama iftara belki gelemem dedi. Anneminde misafiri varmış iftara yardım ettim, o ara eşim aradı eve geç sen ben iftara gelicem dedi, annem de söyle gelsin burda iftar yapın diyor söyledim, bir dünya söyleniyor son dakika olur muymuş, hani sen eve gececektin falan, ben iftar edip yine işe gidicem, eve geç dedi tamam bakayım dedim.annem hala söylüyor buraya gelsin diye bende dedim tamam buraya gel iftar et burdan git işe diye. Tamam sen gelme ben bakarım başımın çaresine dedi. Annemle aralarında kaldım resmen, eve geldim astım suratımı oda gitti yattı şimdi. Yumurtlama günüm muhtemelen bugün ama bugün de uçtu elimden

Kızlar bugün Kan verdim sağlık ocağına sonuçlar yarın öğlen çıkarmış bekliyorum heyecanla, daha erken çıkma şansı var mı e nabızdan kontrol edeyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…