Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canım henüz birşey söylemek için çok erken bunlar çünkü adet belirtisi ve hamilelik belirtisi çok benzermiş yumurtlamandan 14 gün sonra test yaparsan net sonuca ulaşırsın inşallah hamilesindir

Canım henüz birşey söylemek için çok erken bunlar çünkü adet belirtisi ve hamilelik belirtisi çok benzermiş yumurtlamandan 14 gün sonra test yaparsan net sonuca ulaşırsın inşallah hamilesindir
Evet doğru. Sadece adetten önce hayatım boyunca hiç göğsüm falan şişip ağrımazdı akıntımda hep saydam olurdu o yüzden merak ettim. Ayy inşallah hamileyimdir

Arkadaşlar merhaba ben 08/03 de hsg çektirdim çok şükür bişey çıkmadı o 2 3 gün hafif kanamam oldu sonra geçti normalde döngüme göre benim dün ovu. testinde dün bugün pik görmem lazım her ay 14. 15. gün görüyordum ama bu ay olmadı sizce neden olabilir bilgisi olan var mı yada bu durumu yaşayan

Kızlar ovu yapıyorum da dün(15 mart) ve bugün yaptım üstteki adetin 6. Günü alttakini bugün yaptım 7. gün pik değil daha sanırım ama pike az kalmış gibi görünüyor değil mi? Bugün değerlendirmeli miyim sizce. Ben galiba adet sonrasi hemen yumurtluyorum

Eklentiler

• IMG_20240316_160630.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 51
Bence bugün dahil değerlendirin pik olmak üzere dediğiniz gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…