Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canım inanıyorum ilk aşılamanda güzel haberini alacaksın 🙏❤ dualarım seninle. Etiketleyince çok heyecanlandım 🧿 umarım sağlıkla yerleşir bebişin göbüşüne
Benim etiketim hep heyecanlandırıyor herkes hamilelik haberi vermemi bekliyor😁 ama inşallah bir gün o da olacak kuzum😍 çok teşekkür ederim bu arada🥹🤲🏻🌸

Kızlar selam. Adetime 3 gün vardı bugün kahverengi lekelenmeler gelmiş sonradan fark ettim devamı gelmedi yerleşme kanaması olabilir mi? Yarın test yapsam çıkar mı adet günümü mü beklemeliyim? Tecrübeli arkadaşlar yardımınızı bekliyorum ☺️

İnşallah canım benim çok teşekkür ederim sen nasılsın ya 34 haftalık olmuşsun sanırım vay be zaman akıyor daha dün gibi he. Cinsiyet neydi 😍 hayırla sağlıkla kucağına almak nasip olsun kuzum❤️
Amiin canım benimm inşallah🙏🏻 evet valla geçmiyor gibi geliyor zaman ama şöyle bir bakınca da hızlıca akıp gitmis 🙈 oğlumuz olacak nasipse ❤️

fnd_50 fnd_50 canımm hayırlı olsunnnn inşallah tutacak inanıyorum🥰 canlarım neler yapıyorsunuz😍 ramazan bizi bayaa ayırdı☺️ benim ovü başladı 2 gündür bir istek artışım var dün akşamı değerlendirdik😂 muhtemelen bu akşamda olur takvime göre yumurtlama perşembe 😍 beyons beyons Candy7777 Candy7777 sevayd sevayd Bright-1619 Bright-1619 Mercan0652 Mercan0652 ParlayanGece ParlayanGece

fnd_50 fnd_50 canımm hayırlı olsunnnn inşallah tutacak inanıyorum🥰 canlarım neler yapıyorsunuz😍 ramazan bizi bayaa ayırdı☺️ benim ovü başladı 2 gündür bir istek artışım var dün akşamı değerlendirdik😂 muhtemelen bu akşamda olur takvime göre yumurtlama perşembe 😍 beyons beyons Candy7777 Candy7777 sevayd sevayd Bright-1619 Bright-1619 Mercan0652 Mercan0652 ParlayanGece ParlayanGece
Ay hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤍 Bende uygulama ovulasyon döneminde gösteriyor. Ama hala pik olmadı. Ya da ben kaçırdım bilmiyorum. Yarın eşimin doktor randevusu olduğu için bir kaç gün ara verdik. İnşallah kaçırmamışımdır🤍

Canm inşallah hayırlı haberi alırsın 🙏 dualarım sizinle bol degerlendrmeler 😀
Ahh canım teşekkür ederimm😍 inşallah bu ay bizde senden oluruz❤ hayırlısıyla🤲🏻
Ay hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤍 Bende uygulama ovulasyon döneminde gösteriyor. Ama hala pik olmadı. Ya da ben kaçırdım bilmiyorum. Yarın eşimin doktor randevusu olduğu için bir kaç gün ara verdik. İnşallah kaçırmamışımdır🤍
İnşallah canımm hepimizz hayırlı haberler alalım bu ay🥰 inşallah kaçırmamışsındır yinede değerlendirebilirsin 😍

X