Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canım randevun kaçta? Çıktın mı? İnşallah güzel haberlerle gelirsin🤲
Canm çok şükür güzel çıktı sonuç doktor bir değerin yüksekliğinden dolayı perinetalogo gönderdi sagolsun kadında çok ilgilndi norml dedi 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı 😊🙏

Sanırım düşük yapıyorum bende keşke yükselse
10.02 = 0,92
11.03 = 6,38
12.04 = 10.14
14.03 = 5,75
Doktor kimyasal olabilir dedi ama kanamam falan olmadığı için 2 gün sonra bidaha kan ver dedi bi ihtimal dedi yükselmesi için biliyorum imkansız ama duaya ihtiyacım var … 🥺

Eklentiler

• CBF5B911-9081-45A5-8E0E-EC077A92EDDC.jpeg
    CBF5B911-9081-45A5-8E0E-EC077A92EDDC.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 46
10.02 = 0,92
11.03 = 6,38
12.04 = 10.14
14.03 = 5,75
Doktor kimyasal olabilir dedi ama kanamam falan olmadığı için 2 gün sonra bidaha kan ver dedi bi ihtimal dedi yükselmesi için biliyorum imkansız ama duaya ihtiyacım var … 🥺
Üzülmemek elde değil bende yaşadım 2 sene önce aynı şeyi ama sağlıksız olduğu için böyle oluyor 😞

Canm çok şükür güzel çıktı sonuç doktor bir değerin yüksekliğinden dolayı perinetalogo gönderdi sagolsun kadında çok ilgilndi norml dedi 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı 😊🙏
Ay çok sevindim maşallah. Ne kadarlık oldu senin yavruş? Benim de bugün biraz kahverengi lekelenmem oldu biraz korktum ama sonra geçti gibi. İnşallah sağlıklı bi hamilelik geçirir de sağlıkla alırız kucağımıza. Ben doktora gitmedim henüz. Calisiyorum 2 defa rapor almak istemedim, haftaya kese için giderim diye düşündüm, hayırlısı bakalım, inşallah bi sorun olmaz 🤲

10.02 = 0,92
11.03 = 6,38
12.04 = 10.14
14.03 = 5,75
Cok üzüldüm 😔 inşallah yükselir ama yukselmezse de sağlıklı olmadığı içindir. Her şeyin hayırlısını dilemek lazım. Allah kalbine ferahlık versin, en güzelini nasip etsin 🤲

Ay çok sevindim maşallah. Ne kadarlık oldu senin yavruş? Benim de bugün biraz kahverengi lekelenmem oldu biraz korktum ama sonra geçti gibi. İnşallah sağlıklı bi hamilelik geçirir de sağlıkla alırız kucağımıza. Ben doktora gitmedim henüz. Calisiyorum 2 defa rapor almak istemedim, haftaya kese için giderim diye düşündüm, hayırlısı bakalım, inşallah bi sorun olmaz 🤲
Cok şükür canm 5+1 😊 hiç korkma canm inşallah sağlıkla hayırlısıyla ilerler yerlesmedir belki. Daha erkende gitme zaten

10.02 = 0,92
11.03 = 6,38
12.04 = 10.14
14.03 = 5,75
Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin bende kimyasal yaşadım birden fazla sağlıksız gebelik oluyormuş

Kızlar merhaba, gebe olanlara sağlıklı bir süreç olmayanlara ise en kısa zamanda nasip etmesini diliyorum Allahtan🙏🏼 benim bir problemim var. Regl öncesi ovulasyonda koyulaşma gördüm ama pik koyuluğu değil bi tık daha açık kalıyor C çizgisinden. Neyse sonra regl oldum zaten. Regl sonrası tekrar yapmaya başladım bazı testler koyu bazıları silik devam etti. Hatta heh tam pik olacak derken silikleşmeye başladı. Laboquick kullanıyordum ama bitti🥲 sonra artımed pembe kapaklı aldım onda da t belirgin ama c çizgisinden silik duruyordu. Aa ne şimdi yumurtlicam derken o da aynı siliklikte devam etti🥲 onu da bitirince miratech vardı ondan aldım mecbur. 3 gündür yapıyorum. 3 gündür aşağıdaki gibi çıkıyor asla pik olmuyor. Başına gelen oldu mu hiç. Yumurtlayamıyorum resmen. Döngümün 20. Günündeyim. Polip ameliyatı sonrası ilk yumurtlamam olacaktı😔

Eklentiler

• IMG_9192.jpeg
    IMG_9192.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_9136.jpeg
    IMG_9136.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar merhaba, gebe olanlara sağlıklı bir süreç olmayanlara ise en kısa zamanda nasip etmesini diliyorum Allahtan🙏🏼 benim bir problemim var. Regl öncesi ovulasyonda koyulaşma gördüm ama pik koyuluğu değil bi tık daha açık kalıyor C çizgisinden. Neyse sonra regl oldum zaten. Regl sonrası tekrar yapmaya başladım bazı testler koyu bazıları silik devam etti. Hatta heh tam pik olacak derken silikleşmeye başladı. Laboquick kullanıyordum ama bitti🥲 sonra artımed pembe kapaklı aldım onda da t belirgin ama c çizgisinden silik duruyordu. Aa ne şimdi yumurtlicam derken o da aynı siliklikte devam etti🥲 onu da bitirince miratech vardı ondan aldım mecbur. 3 gündür yapıyorum. 3 gündür aşağıdaki gibi çıkıyor asla pik olmuyor. Başına gelen oldu mu hiç. Yumurtlayamıyorum resmen. Döngümün 20. Günündeyim. Polip ameliyatı sonrası ilk yumurtlamam olacaktı😔
Gebelik testi yaptınızmı regl değil yerleşme kanaması görmüş olabilirsiniz

Kızlar 2 aydır bebek istiyoruz ama olmuyor. Yumurtlama gününü mü kaçırıyoruz anlamadım ki, eşime söylemeden ovulasyon testi ile devam etmek istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum ben 🤐 yani gebelik testi gibi yapılıyor onu biliyorum ama nasıl yorumluycam bilmiyorum, T çizgisi C çizgisi bilmiyorum bunlar ne 🤫 bir de eczaneden mi alsam netten mi

Kızlar 2 aydır bebek istiyoruz ama olmuyor. Yumurtlama gününü mü kaçırıyoruz anlamadım ki, eşime söylemeden ovulasyon testi ile devam etmek istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum ben 🤐 yani gebelik testi gibi yapılıyor onu biliyorum ama nasıl yorumluycam bilmiyorum, T çizgisi C çizgisi bilmiyorum bunlar ne 🤫 bir de eczaneden mi alsam netten mi
Canım ben innovita marka almıştım trendyoldan ondan memnun olan daha çok. Yeni başladım şimdi yapıyorum bende iki çizgi koyu olduğu zaman yumurtlama oluyor onun öncesini ve sonrası günlerini değerlendiriyorsun

Kızlar merhaba bugün normalde bat günüm gelen birşey yok, döngüm 35 gün uygulama 1 martta yumurtlama gösteriyordu ama tahminimce bende geç yumurtlama oldu akıntı vs bugün ilk idrarla yapmadım testi ama gölge var sanki görebiliyor musunuz sizde geç döllenme olabilir mi?
IMG_1409.jpeg
IMG_1407.jpeg

T çizgisi c çizgisi ile aynı koyulukta olursa yumurtlama günündesinizdir

Herkese merhaba sizlere merak ettiğim bir konuyu danışmak istiyorum umarım sizden cevaplar alabilirim. SAT 25 şubat BAT 23 mart 9 mart yumurtlama günümdü ovülasyon testi yaptım. 29-3-5-7-9-10-12 tarihlerinde ilişki oldu. Bugün reglime 8 gün var ve son 2-3 gündür göğüslerim şiş ve ucu aşırı hassas ve ağrı var. Dün kasık bölgemde karıncanlanma gibi kramplar oldu bayağı zor uyudum bu yüzden. Ve yumurtlamadan bu yana sarımsı akıntım var byağı böyle afedersiniz sümük gibi çok şekilde geliyor. Benim normalde asla göğüslerim şişmez ve akıntım bu kadar çok ve sarı olmazdı. Sizde bu şişlik ve göğüs ucu neden yumurtlama etkisi mi hala? Yoksa…

Kızlar selam bugün doktora gittim adet gecikmesi yaşadığım için. Doktora gebelik istediğimide anlattım. Muayne etti ve rahim ağzında çokk fazla iltihap var ilişkiden sonra yatıp kalkmıyor musun kalktığındada direk akar çünkü iltihap spermlerin geçisini engelliyor dedi. Gerçektende sanki vajinanın ağzında kalıyor gibiydi spermler hemen akıyordu . Fazla durması iltihap yapıyormuş sanırım 15-20 dk yat sonra kalk dedi. Aklınızda bulunsun diye yazıyorum çünkü aylardır doktora gidiyorum ve hiç bi doktor iltihap olduğunu söylemedi. antibiyotik, fitil ve adet söktürücü başladık. Adet olduktan sonrada 3 gün gidicem letu yada femara başlayacağız senin hamile kalacağına inanıyorum halledicez dedi 😀. Bursada yaşayanlarada tavsiyem olsun nev anadolu hastanesi Murat Kadıoğulu na gittim çok ilgili bir doktor

X