Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Tesekkür ederim canım bugün innovita bulmaya çalışim klomenide bırakimtam döngümü anlamaya çalışim bidahaki ay gebe kalmazsam şayet😘
artimed testleri çok saglıklı olmuyor canım ben hiç kullanmadım burda duyduklarımdan biliyorum ben ınnovıta bir gebenin günlüğü ve laboquık testlerini kullandım en cok innovıtadan memnun kaldım gayet net gösteriyor yumurtlamayı ama oda ayrı stres yaratıyor bu ay bıraktım kullanmıyorum zaten ortalama hepimiz döngülerimizi bildiğimiz için hangi günler yumurtlama aşagı yukarı biliyoruz 😘

Arkadaşlar herkese merhaba. Sayfayı bir süredir takip ediyorum ama bu ilk mesajım olacak sanırım. Bu ay biraz tuhaf hissettiğim için clear blue erken gebelik testi yaptım. Regl tarihin 17mart.sanırım silik çizgi görüyorum ama kendimden şüphe ettim😄tecrübeli arkadaşlar bakabilirse sevinirim. Şu an yurtdışında olduğum için doktora gidemedim henüz

Soldaki büyük pencerede hiç çizgi görünmüyor. Normalde negatifse yatay çizgi pozitifse hem yatay hem dikey çizgi görünmeliydi erken mi foto aldınız acaba? Bir de clear blue 25 mIU/ml hcg ölçüyor diye biliyorum 5 gün kala bu kadar hcg değeri olur mu emin olamadım kuzu.

Bişe sorabilirmiyim ben biraz gerginimde ayın 11 inde verdiğim kan 6.38 çıkmıştı doktor 13ünde bidaha ver dedi 2 gün sonra için ama ben dayanamadım 1 gün sonra yanı 12 inde verdim oda 10.14 çıktı sorum şu 1 günde bukadar artmış normalmi yoksa azmı artmış ben 4.5 senedir uğraşıyorum 4.5 senedir bekliyorum ve ilk çatlatma iğnem ilk tedavim değerin 1 gün arayla yükselişi nasıl bilmiyorum sizce ?

10.03 = 0,92
11.03 = 6.38
12.03 = 10.14
Bu şekilde
Gayet normal artmış endişelenecek bişi yok hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah 🙏

Soldaki büyük pencerede hiç çizgi görünmüyor. Normalde negatifse yatay çizgi pozitifse hem yatay hem dikey çizgi görünmeliydi erken mi foto aldınız acaba? Bir de clear blue 25 mIU/ml hcg ölçüyor diye biliyorum 5 gün kala bu kadar hcg değeri olur mu emin olamadım kuzu.
Canım bende senin dediğin gibi biliyordum yani hem yatay hem dikey çizgi olması lazım diye ama her modelin farklı sanırım.Bunun içeriğindeki kağıtta dikey çizgi oluşursa diyor. Yani sadece dikey çizgi çıkıyormuş gebelikte. Bakalım birkaç gün sonra tekrarlıcam

Canım bende senin dediğin gibi biliyordum yani hem yatay hem dikey çizgi olması lazım diye ama her modelin farklı sanırım.Bunun içeriğindeki kağıtta dikey çizgi oluşursa diyor. Yani sadece dikey çizgi çıkıyormuş gebelikte. Bakalım birkaç gün sonra tekrarlıcam
bak kuzu bendeki böyleydi umarım en kısa zamanda güzel haberleri alırsın 🌼

Eklentiler

• cb.jpeg
    cb.jpeg
    174,3 KB · Görüntüleme: 72
Bilmiyorumki bakalım hayırlısı bugün akşam gitcem.yumurtlamam erken oldu reglimin 7.günü dün yumurta akı kıvamı sıvı geldi kaç gün içinde çatlıyor o sıvı gelince bilginiz varmı.ovulasyon testinde silik hala ama koyulaşmayı göremedim.akıntı gelince 1-2gün içinde çatlar yazıyo biçok yerdede.testmi yanlış gösteriyo anlamadım
Benim 13. günde yumurta akı kıvamında uzayan akıntı oldu, 15. günde de ovulasyon testinde pik gördüm canım, yani arada 2 gün oldu

ay benim bildiğim ilişki öncesi ve yumurtlama olmadan hacamat yapılırki kan akışıyla yumurtlama sağlıklı olsun ayrıca ilişkiden sonra yapılan hacamatta o sperm kalırmı ki rahimde bilemedim canım 🙏
canım hiiiç bilmiyorum bana kadın yumurtlama döneminde ilişki olduğu gün gelki hacam işlemi ile spermler yurtaya gitmesini kolaylaştırır demişti bu işler karışık inanki herkes ayrı bişey söylüyor :)

Gayet normal artmış endişelenecek bişi yok hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah 🙏
Yaaa ağlıcam çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için Rabbim bekleyen arayan herkese en kısa sürede sağlıkla versin inşallah allah kimseye aratmasın çok şaşkınım zaten gerçekten beklemiyodum hele ilk denemede asla beklemiyodum tüp bebeğe falan geçicektik

güzelll kızlar napıyorsunuz😍 ramazan beni baya sarstı pek giremiyorum aklımda sizde 😍 benim bugün dg 9. Gün biraz kremsi akıntım var hiçbirşeye daha başlamadım 😂 fırsatım olmadı daha doğrusu uyuyorum yemek sonrası🙈@beyons imagination forever imagination forever sevayd sevayd
O _okyanus kuzumm sen neler yaptın nasıl gidiyor civcivle😍
Ben regl oldum canım 3.güne giriyorum şu an 🫠 sıkkın bıkkın bezgin takılıyorum şimdilik. Sen yavaştan başla artık ama 10.güne giriyorsun 😬🤭

Ben regl oldum canım 3.güne giriyorum şu an 🫠 sıkkın bıkkın bezgin takılıyorum şimdilik. Sen yavaştan başla artık ama 10.güne giriyorsun 😬🤭
😂😂 herkesin bir dengesi şaştı sahurdu iftardı bizim saatlerde oynama yapmadı müdür iftara zor yetişiyorum kızıyorum bir yandan zaten 10 da uyuyakalıyorum😂😂 kocamla görüşmemiz konular var artık😂🙈🤪

X