Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Benim adet bitiminden 2 gün sonra akıntı gelmişti 3-4 gün sonra test yapmıştım bikac gün pik değildi adetten hemen sonra mi yumurtladim acaba ya da akıntı olduğu zaman pik olmuş olabilir mi. Bu ay hemen bitiminde ovu yapip bakayim ben bi olmadi
Herkesin döngüsü bir olmuyor. Ya da erken ya da geç yumurtlama olabiliyor. Adetten hemen sonra yumurtlama gören arkadaşlarda var burda

Kızlar bu da bugünkü testim, sabah kan da verdim bakalım hayırlısı inşallah var gibi ☺️🤍 Yandaki de ovulasyon testim, o da koyulasiyor
Pamlok Pamlok Mercan0652 Mercan0652 Z zehram031 O _okyanus sevayd sevayd G gamze2834 dün gorenleri etiketledim kızlar, adete 4 kala benim sonucum böyle, inşallah sağlıkla ilerler, Allahım bu mübarek gün hürmetine isteyenlere de nasip etsin, hamilelere de sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin inşallah 🤲

Eklentiler

• IMG_20240311_135222.jpg
    IMG_20240311_135222.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_2024-03-11-14-47-54-137-edit_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-03-11-14-47-54-137-edit_com.bm.android.thermometer.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar bu da bugünkü testim, sabah kan da verdim bakalım hayırlısı inşallah var gibi ☺️🤍 Yandaki de ovulasyon testim, o da koyulasiyor
Pamlok Pamlok Mercan0652 Mercan0652 Z zehram031 O _okyanus sevayd sevayd G gamze2834 dün gorenleri etiketledim kızlar, adete 4 kala benim sonucum böyle, inşallah sağlıkla ilerler, Allahım bu mübarek gün hürmetine isteyenlere de nasip etsin, hamilelere de sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin inşallah 🤲
İnşallah sağlıkla hayırlısıyla ilerler canm 🙏

Tebrikler canim inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏

Sağlıkla ilerler inşallah canım çıkmadımı kan sonucun

Kızlar merhaba, sizlere bir şey danışmak istiyorum. Döngülerim çok düzenlidir en fazla 1-2 gün oynar. Şubat'ın 25'i yumurtlama tarihimdi ve bugün reglimin gecikmesinin 5. günü. Adet olacakmışım gibi ara ara gidip gelen bel ağrılarım, göğüs ağrılarım ve zaman zaman kramplarım var. Bir de bacaklarım çok ağrıyor fakat idrar testim negatif çıktı. Normalde hiç reglim gecikmediği için biraz şaşkınım ve ne yapacağımı bilemiyorum. Bir de karnımın en alt kısmında yani genital bölgenin başlangıcında enine doğru hafif bir şişlik var gözle görülür. Benimle benzer durumu yaşayanlar var mı? Çalıştığım için hemen doktora da gidemedim birkaç gün daha bekleyeyim diyorum. Yorum yaparsanız çok sevinirim

Kızlar merhaba, sizlere bir şey danışmak istiyorum. Döngülerim çok düzenlidir en fazla 1-2 gün oynar. Şubat'ın 25'i yumurtlama tarihimdi ve bugün reglimin gecikmesinin 5. günü. Adet olacakmışım gibi ara ara gidip gelen bel ağrılarım, göğüs ağrılarım ve zaman zaman kramplarım var. Bir de bacaklarım çok ağrıyor fakat idrar testim negatif çıktı. Normalde hiç reglim gecikmediği için biraz şaşkınım ve ne yapacağımı bilemiyorum. Bir de karnımın en alt kısmında yani genital bölgenin başlangıcında enine doğru hafif bir şişlik var gözle görülür. Benimle benzer durumu yaşayanlar var mı? Çalıştığım için hemen doktora da gidemedim birkaç gün daha bekleyeyim diyorum. Yorum yaparsanız çok sevinirim
27 subat pik gunumdu 23-25-27-29 degerlendirdim. 2 gun sonra regli gunum, vucudumda regli olucam hissi var belde usul usul agri falannnn umarim olmaz 🥹

Amin canım inşallah, şimdi baktım cikmis sonucum, 32 çıkmış 🥹
Ayy çok çok sevindim sağlıkla ilerlesin 😍😍😍

X