Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

İnşallah bakalım nolucak. Siz hamile misiniz?

Kızlar ben de sizin gibi mart gebelik bekleyenlerdenim. 5 ve 7 martı değerlendirdik, 6 martı değerlendiremedik maalesef. Sizce ihtimalim nedir kaç aydır korunmasız deniyoruz bir sorun da yok diyorlar. İlla 6 martı da değerlendirmeli miydim

Eklentiler

• IMG_1633.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 111
Amin teşekkür ederim. Vallahi bilemiyorum ki canım her bünyenin hamileliğe verdiği tepki farklı hatta aynı kişinin hamilelikleri dahi farklı oluyor. O yüzden dikkat et kendine ilaç falan alma. 2 3 gün sonra teste başlarsın. İnşallah umduğun gibi olur her şey

Olacağı varsa her türlü oluyor merak etmeyin. Zaten doktorlar da bir gün ara vermeyi öneriyor bu mantıkla gayet yeterli birliktelik yumurtlama dönemi için. İnsanlar yumurtlamadan 3-4 gün önce tek ilişkiyle hamile kalıyor. Mesela benim ablam yıllarca korunduktan sonra aman yumurtlamaya daha 4-5 gün var dediği dönemde ertesi gün hapı almaya gerek duymadığı için hamile kalmıştı :)

Hanımlar benim bat 10 mart yani yarın. Normalde günü gününe adet olurum. Ama inşallah olmam yarın Bata 3 gün kala test yapmıştım negatifti ama içimde bir umut var bekliyorum
Merhaba, Bat sizle aynı gün olunca yazmak istedim. Ben bu ay sadece klomen kullandım ilk defa, başka bir şey yapmadım. Ins regl olmam diye dua ediyorum

Bugün son ilişkinin 13. Günü
İlaç kullanmadan adet olan biri değilim ve iki yıllık evliyim. Şubatın 24 de şefaf yumurta akı kıvamında akıntım oldu bir defalık. O günden beri ara ara bel kasık ağrısı gögüs hassasiyeti yaşadım.
Dün sabah test yaptım hem kaset test hemde erken gebelik testi ikiside negatif.
Sanırım psikolojik dedim fakat bugün öğleden beri sürekli esniyorum ve uykum var direniyorum uyumamak için gece uyuyamam diye.
Böyle birşey yaşayan var mı bu neyin nesi anlamıyorum artık cidden bunaldım.

Merhaba, Bat sizle aynı gün olunca yazmak istedim. Ben bu ay sadece klomen kullandım ilk defa, başka bir şey yapmadım. Ins regl olmam diye dua ediyorum
İnşallah olmayız bugün ilk kez açık kahverenginde bir akıntım oldu adet oldum sandım ped taktm ama pedde hiç birşey yok bir kaç kere daha gittim tuvalete ama gelmedi tekrar bişey. Hiç böyle olmazdım gelmeye başladı mı dolu dolu gelirdi hep. Umarım psikolojik değildir

Anladim canim senin erken başlamış ama kasik ağrın benim ilişkiden 1 hafta sonra olmuştu 3 gün. Bide korumayi bıraktığında ilk ilişkide vücut tepki veriyormuş sanırım bizimki ondandi galiba bende bi noluyoo laan dedim ama
bu arada bende o düşünceyle girişmiştim bu işe ama eşim saolsun kafamı allak bullak etti d ilk aydan hamile kalcan sen hissediyorum ben die diye manyak etti beni şuan d
Ay sorma benim eşim de öyle sanki hemen olacak gibi umutlandıriyolar bide insani
Neyse ben çok odaklanmıyorum zaten şimdi akışına bırakicam.Bu arada benim regle 3 gün var daha test de yapmadım yapmam da sanırım bakalım ama bu ay olmaz büyük ihtimal şuan hiç belirti falan yok. Eğer olursa sürpriz olur (keşke)

Bu süreçte psikolojimiz malesef çok etkileniyor, vücudumuzda bir gariplik hissedince hamilelik belirtisi zannediyoruz umarım sizinki hamilelik belirtisidir Benim karnımda ağrılar başladı, regle hazır galiba . Bu ay artık aşılamaya geviş yapacağım

Yaa allah razı olsun içime su serptiniz. Ne kadar zor bir şeymiş kafaya takmayayım derken takıyorum. Cevabınız için teşekkür ederim

Kızlar günaydın, bişey görebilen var mı yoksa ben kafayı mı yedim Adetime 5 gün var, dün ve önceki günde test yapmıştım negatifti, merak edip ovulasyon yaptım o da normale göre koyu gibi çıktı, belirginleşince onu da atarim

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-10-09-48-52-530-edit_com.miui.gallery.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar bu da öne step, bunda da var sanki hafif biseyler dimi, sabah sabah elimdeki tüm testleri tüketiyorum

Eklentiler

• IMG_20240310_100209.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 89
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…