Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bebısm bak takvıyeler saglıklı beslenme cok sey degıstırıyorprolaktın yenı dusuk yaptınya ondan bormal bence.cok ıyı cıkmıs sonucların masallah
Dr a sonuclarını gosterınce yaz bebegım bana
tatlım az önce cıktım doktordan degerler iyi dedi şuan sana ilaç veremem dedi sadece takviye verecem kullan dedi tenda jınopol diye bişey içerigine baktım inositol ve cinko kuenzim var onu sipariş edecem bi kullanalım bakalım

Kuzu o kadar düşük betayı algılayamaz. Kafam çok karıştı acaba tekrar mı yükseldi

Bilemiyorum canım dış gebelik falan değildir Allah korusun dimi
Yok kuzu yani dışından ziyade gebelik yok gözüküyor. Ya testlerin hatalı ya da kanın. 2,5 beta umut vaadeden bi beta ya yükselecektir ya da düşmüştür. Gebe hiç kalmayan birinin o değerde çıkmaz. Prodoctor al istersen test için hem ucuz hem kesin sonuç verir. Kan için bekle biraz 3-4 gün testle geçir kuzu hatta pazartesiye kadar

Haklısın canım dünkü o betadan sonra bu sabah tekrar pozitif çıkması çok kafa karıştıran bir durum maalesef. Burda prodoktor yok canım başka bir test alabilirsem alıp yaparım artık

Aynen en iyisi bu dediğini yapmak. Ay daha öncede hep bu testten yapardım hep negatifi görürdüm bilemedim ne düşüneceğimi
Sonuçta adet gecikmen de var, yani bu kadar durumun üst üste gelmesi de çok tuhaf. Hakkında hayırlısı olsun inşallah Sonuçtan bizi de haberdar et, inşallah güzel haberini alırız

kızlar benimde bu ay transverim olcak inşlh hergün omega ve multivitamşn kullanıyorum dvitamini damla kullanıyorum hergün meryem suresi dinliyorum Dua ediyorum herkese kendim adıma dua istiyorum incir yiyorum günlük 1 tane haşimato hastasıyım onun içinde selenyum kullanıyrm inşallah 2024 bitmeden hepimiz anne oluruz çok amin Kızlar 2 embriyom var 3. gün dondurulmuş.Eşim diyorki olmuyacak sanki bazen bende umtsuzluğa kapılıyorum yaşım 36

Kızlar benimde bata iki gün kaldı çok heyecanlıyım hiç adet belirtim de yok, sabah nedendir bilmem genital bölgeme bir kramp girdi geçti gitti hemen inşallah bebiştir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…