Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Belki bu aya özel şaşmıştır canım belki ilaçlık değildir yediğin içtiğin bir kür bir takviye mi acaba dengeyi bozdu . Daha önceden de görmediysen böyle yüksekliği. Son zamanlarda göğüslerde ekstra hassasiyet hissettin mi . Belki ilaç kullanmadan bir sonraki ayı da görmek gerekir.

yok canım hep düşüktü bende senin gibi düşünüyorum ama bu ay incir hurma hergün yedim sanırım o etki etmiş olabilir

yok canım hep düşüktü bende senin gibi düşünüyorum ama bu ay incir hurma hergün yedim sanırım o etki etmiş olabilir
Bencede öyle bişeydir canım bu aya özeldir zannetmiyorum ilaç verceğini doktorun çok fazla yüksek değil inşallah düşmüştür bile şimdi doktorun ne diyecek bakalım . Diğerleri çok güzel ama

gecmiş olsun canım ya sen merak etmesende biz ediyoruz ama sen bilirsin kuşum umudumuz var

Geçmiş olsun canım kırmızılar gelmedikçe umut var testi canın ne zaman isterse o zman yap kuzum

13. Günden herkese selam test yaptım şimdi negatif 15. Günde sağlık ocağı hemşiresine yazacağım
Geçen ay benim de öyleydi 10 gün gecikti ya hep testler negatif bu ay 2 gün gecikti yine de test yapmadım en az 10 gün bekleyeyim diyorum ben de seni merak ediyordum kaç gündür doktora gittin mi canım kan testi falan verdin mi son 1-2 günde

Yok ya sanmıyorum hiçbir ilacın gebelik testini etkileyeceğini. Birkaç gün sonra belki veririm kan dünki yaşadıklarımdan sonra hiç istemiyorum kan olayını. Amin canım hayırlısı
Balım döllenme olmuş en azından , tutunmada sorun çıkmış belli ki bunun için ilaçlar vardır rabbim dermansız dert vermesin içini ferah tutmaya çalış. Allah büyük

çocugun ne zaman gelecegi belli olmaz ay ay ertelemeye de gerek yok kuşum sen bol bol degerlendir çalışmalarını yap

Pardon yanlış yere yazmışım

Son düzenleme:
çocugun ne zaman gelecegi belli olmaz ay ay ertelemeye de gerek yok kuşum sen bol bol degerlendir çalışmalarını yap
Yapıcam inşallah kuzumm beraber yapıcaz yine hatta reglimde bi tuhaf silince geliyor ve çok açık kahveremgimsi dün geceden beri ped var 1-2 damla akıntı şeklinde gelmiş anlamadım hiç

Yapıcam inşallah kuzumm beraber yapıcaz yine hatta reglimde bi tuhaf silince geliyor ve çok açık kahveremgimsi dün geceden beri ped var 1-2 damla akıntı şeklinde gelmiş anlamadım hiç
olabilir öyle kuşum ilk kahve akıntı normal gittikçe kırmızıya döner yarın sağlık ocagında sende horman testlerini bi yaptır canım

En son 6.gun kan vermiştim canım doktora gitmeyi düşünüyorum artık

Ben bir haftadır her gün yapıp her gün silik bi şeyler bulmayı nasıl başarıyorum ya..
Umut var mı kızlar

Eklentiler

• IMG_3394.jpeg
    260,6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_3393.jpeg
    532,5 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…