Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Merhaba.duphastonu nasıl kullandın adetin kaçıncı günü başladın ve de ilk kullanman mı?bu arada inşallah sonucun pozitif olur:KK66:
Canım duphastonu doktorum yumurta çatladıktan sonra verdi. Duphastonu ben yıllardır kullanıyorum hem bebişin tutunmasına yardımcı, bebiş yoksada adeti zamanında getiriyor oyüzden çooook kullandım. Teşekkür ederim inşallah 🙏

Merhaba.duphastonu nasıl kullandın adetin kaçıncı günü başladın ve de ilk kullanman mı?bu arada inşallah sonucun pozitif olur:KK66:
Ha bide normalde bütün doktorlar duphastonu 10-12 günlük veriyorlar ama benim doktorum adet olduktan sonra bırak adet olmazsan bırakma dedi

Ha bide normalde bütün doktorlar duphastonu 10-12 günlük veriyorlar ama benim doktorum adet olduktan sonra bırak adet olmazsan bırakma dedi
Yani şu an hala kullanıyor musun?açıkçası daha önce kullanmadım ama çok görüyorum burada tutunmaya yardımcı olduğunu.tutunamama sorunum var denemek istiyorum korkuyorum da..doktora şu aralar gidemem danışamıyorum da arafta kaldım..

Yani şu an hala kullanıyor musun?açıkçası daha önce kullanmadım ama çok görüyorum burada tutunmaya yardımcı olduğunu.tutunamama sorunum var denemek istiyorum korkuyorum da..doktora şu aralar gidemem danışamıyorum da arafta kaldım..
Evet hala kullanıyorum. Tutunmada çok yardımcı bir ilaç ama kullanacaksanda doktor kontrolünde kullan bence belki senin kullanmana gerek yoktur hormon sonuçta basit bir ilaç değil

Evet hala kullanıyorum. Tutunmada çok yardımcı bir ilaç ama kullanacaksanda doktor kontrolünde kullan bence belki senin kullanmana gerek yoktur hormon sonuçta basit bir ilaç değil
Evet biraz daha beklesem iyi olacak..ne bileyim umut kapısı işte belki bende de işe yarar diye düşünmeden edemiyor insan.aslında beklemek de istemiyorum bir yanım akışına bırak diyor.yaş oldu 37...zaten tek tüpüm alındı..karışık bende işler

Evet biraz daha beklesem iyi olacak..ne bileyim umut kapısı işte belki bende de işe yarar diye düşünmeden edemiyor insan.aslında beklemek de istemiyorum bir yanım akışına bırak diyor.yaş oldu 37...zaten tek tüpüm alındı..karışık bende işler
Bence de bekle doktor onaylasın öyle kullan. Hayırlısı canım acele etmekle olmuyor maalesef herşey olacağı zamana varıyor inşallah Rabbim çok bekletmez hepimize nasip eder 🥹🙏

kızlar benimde bu ay transverim olcak inşlh hergün omega ve multivitamşn kullanıyorum dvitamini damla kullanıyorum hergün meryem suresi dinliyorum Dua ediyorum herkese kendim adıma dua istiyorum incir yiyorum günlük 1 tane haşimato hastasıyım onun içinde selenyum kullanıyrm inşallah 2024 bitmeden hepimiz anne oluruz çok amin🤲🏻 Kızlar 2 embriyom var 3. gün dondurulmuş.Eşim diyorki olmuyacak sanki bazen bende umtsuzluğa kapılıyorum yaşım 36
Allah gonlundekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🤲🤍

Merhaba hanımlar adet gecikmemin 3. Günü bugün frelly erken gebelik testi yaptım vee koca bir negatif bana merhaba dedi artık buradan dönmez :KK43: bende mart ayında buralarda çabalıyor olacağım maalesef bir an evvel adet olsam da yeni macera başlasa 😂 şimdi size bir soru ben düşük yapalı 2 yıl oluyor eşim ve ben hormon testi yaptırdık bir sorun çıkmadı ben hiç doktora gitmiyorum sizce biraz ovulasyon testi ile denesem mi yoksa artık doktora başlasam mı lütfen fikir verir misiniz 🤗

Merhaba hanımlar adet gecikmemin 3. Günü bugün frelly erken gebelik testi yaptım vee koca bir negatif bana merhaba dedi artık buradan dönmez :KK43: bende mart ayında buralarda çabalıyor olacağım maalesef bir an evvel adet olsam da yeni macera başlasa 😂 şimdi size bir soru ben düşük yapalı 2 yıl oluyor eşim ve ben hormon testi yaptırdık bir sorun çıkmadı ben hiç doktora gitmiyorum sizce biraz ovulasyon testi ile denesem mi yoksa artık doktora başlasam mı lütfen fikir verir misiniz 🤗
Canım ovulasyonla vakıt kaybetme ıstersen direk doktora git bikere. Ne var ne yok kontrol edilsin yumurtalıklarına bakılır en azından. Biz 4 aydır denıyorz olmuyor 3 kere ovulasyon yaptım bı kere ovulasyonsuz gun aşırı ilişki denedim olmadı hala. Ramazan’dan sonra doktora gıtmeyı düşünüyorum. Senin öykün nedir kaç yıldır çocuk düşünüyorsunuz ne zamandır denıyorsunuz düşük içinde gecmıs olsun bıdaha yaşatmasın rabbim.şöyle bi yolda izleyebılırsın bi kere ovulasyon yap bı kerese ovulasyonsuz dene tutmazsa ondan sonra doktora başvur

Günaydın hanımlar yine ben ve testlerim. Ya bu test erken gebelikler gibi hassas bir test değil 2.49 betayı algılıyor olamaz. Gebelik belirtilerimde de azalma yok adette olmadım offff kafam çok karışık....
@_okyanus @Yaseminnn35 @ArasaNillGerek @Beyond the sky @Basakbasak1 @hawaii @sevgisaygidan @Minaa95 @zehram031 Z zesamu93 Bright-1619 Bright-1619 kızlar ne düşünüyorsunuz
Eki Görüntüle 3396703
Canım bu testte acaba artimedın erken gebelik testı gibi yalancı pozıtıf gosterıyor olabılirmi? Suan herhangı bır adet sancın kanamalı akıntı tarzı bıseyın varmı? İstersen yarın bı test daha yap aynı markayla akşamına da kan vermeye gıt beta takibi için.beta düşükse ve test hala pozıtıf çıkıyorsa ya başka bır markadan test dene ya da kadın doğum doktorundan bı randevu almanı tavsıye ederım Allah korusun olumsuz bı durum falan varsa önlem almış olursun endıselen yada panık yap dıye demıyorum bazen erken teshıs kurtarıcı oluyor bılıyoruz dış gebelik falan o tarz durumlarda ne kadar erken teshıs olursa o kadar avantaj oluyor yumurtalıkları koruyabilmek adına. Ama ben sende o tarz bısey oldugunu düşünmüyorum öyle olsa beta yüksek çıkardı bu kadar dusuk olmazdı

Kızlar 105 çıktı Allahım sana şükürler olsun Rabbi isteyen herkese tez zamanda versin inşallah.. Doktoruma yazdım adete 3 gün var sonucum bu, hayırlı olsun dedi. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🫠🫠🙏🏻💙💙
Canım hamile kalmışsın çok mutlu ol sağlıkla kucağına al darısı benim bizlerin başına💖🧿

Canım bu testte acaba artimedın erken gebelik testı gibi yalancı pozıtıf gosterıyor olabılirmi? Suan herhangı bır adet sancın kanamalı akıntı tarzı bıseyın varmı? İstersen yarın bı test daha yap aynı markayla akşamına da kan vermeye gıt beta takibi için.beta düşükse ve test hala pozıtıf çıkıyorsa ya başka bır markadan test dene ya da kadın doğum doktorundan bı randevu almanı tavsıye ederım Allah korusun olumsuz bı durum falan varsa önlem almış olursun endıselen yada panık yap dıye demıyorum bazen erken teshıs kurtarıcı oluyor bılıyoruz dış gebelik falan o tarz durumlarda ne kadar erken teshıs olursa o kadar avantaj oluyor yumurtalıkları koruyabilmek adına. Ama ben sende o tarz bısey oldugunu düşünmüyorum öyle olsa beta yüksek çıkardı bu kadar dusuk olmazdı
Yalancı pozitif olduğunu düşünmüyorum canım çünkü ben hep bu testi kullanırım. Şimdiye kadar negatifse hep negatif olarak kaldı. Bide hemen çıkıyor çizgiler 3 dakikada falan.
Bugünki testim yine böyle yani koyulaşma yok kanamam falanda yok. Sadece bugün uyandığımda gebelik belirtilerim falan azalmış galiba kimyasal yaşıyorum hayırlısı diyelim

X