Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

olabilir öyle kuşum ilk kahve akıntı normal gittikçe kırmızıya döner yarın sağlık ocagında sende horman testlerini bi yaptır canım
Yaptırıcam kuzum hem ilaç yazdırayım diyorum feritinine bakamıyorlarmış bi bu ara geri kalan herşeye bakıyorlarmış. Kaç tüp kan alıyorlar acaba

Eklentiler

• IMG_3420.jpeg
    IMG_3420.jpeg
    529,8 KB · Görüntüleme: 53
Günaydın hanımlar yine ben ve testlerim. Ya bu test erken gebelikler gibi hassas bir test değil 2.49 betayı algılıyor olamaz. Gebelik belirtilerimde de azalma yok adette olmadım offff kafam çok karışık....
@_okyanus @Yaseminnn35 @ArasaNillGerek @Beyond the sky Basakbasak1 Basakbasak1 @hawaii ParlayanGece ParlayanGece Minaa95 Minaa95 @zehram031 @zesamu93 Bright-1619 Bright-1619 kızlar ne düşünüyorsunuz
Eki Görüntüle 3396703
Aaa çok enteresan ya, kan verdiğin yerde yanlış yoktur dimi 🤔

canım erken gebeliklerdeki gölgeler cok sağlıklı olmuyor geneli negatif çıkıyor bide daha batına var son 2 veya 3 gün kala kaset test yap bence varsa illaki çıkacaktır
Beyensum öyle bi migren ağrım varki inan gidip kan verip yoksa serum taktırasım geliyor .. böyle henüz belli değilken arveles parol vs alınır mı bilginiz var mı :KK43:

Beyensum öyle bi migren ağrım varki inan gidip kan verip yoksa serum taktırasım geliyor .. böyle henüz belli değilken arveles parol vs alınır mı bilginiz var mı :KK43:
tatlım migren için ayaklarını sıcak suda biraz beklet iyi geliyormuş parol kullanabilirsin diye biliyorum diğeri agır galiba ama istersen saglık ocagı yakın varsa bi dr sor canım çok gecmiş olsun 🙏

günaydın canlar evet sonuclar cıktı ay benim fsh da düşmüş hep 8 9 gibi cıkardı bugünki sonucta 6.74 çıkmış, lh 4.68, tsh 1.75, folat 9, esradiol 48, prolaktın 24 çıkmış sonuclar nasıl kızlar benim prolaktın hep düşük çıkardı bu sefer aralıgın üstü cıkmış biraz @sevayd Basakbasak1 Basakbasak1
Canım benimde estradiol: 33.3 , Lh: 5.7 , Fsh: 8 , Serbest T4: 4.40 , Prolaktin: 16.3 , Tsh : 1.66 . Hepsi referans değeri aralığında gösteriyor. Sadece Amh: 10.9 🙂

günaydın canlar evet sonuclar cıktı ay benim fsh da düşmüş hep 8 9 gibi cıkardı bugünki sonucta 6.74 çıkmış, lh 4.68, tsh 1.75, folat 9, esradiol 48, prolaktın 24 çıkmış sonuclar nasıl kızlar benim prolaktın hep düşük çıkardı bu sefer aralıgın üstü cıkmış biraz @sevayd Basakbasak1 Basakbasak1
Bebısm bak takvıyeler saglıklı beslenme cok sey degıstırıyor🥰prolaktın yenı dusuk yaptınya ondan bormal bence.cok ıyı cıkmıs sonucların masallah

X