Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

İnşallah canim yok etkilenmem aslında ilk denememiz olduğu için kafamda en fazla 1 senede olur diye hazirladim kendimi diye düşünüyorum üzülmem galiba ama umarım olur tabi çok uğraştırmadan bizi ama belirti falan yoktu bugün hiç olmayadabilir. Dün ve indan önceki iki gün çok kasik ağrım vardı.

Hayirlisi olsun insaallah, belirtiler cok degisken kisiden kisiye degistigi gibi ayni kisinin farkli hamilelikleri bile degisik olabiliyor o yuzden belirtilere cok takilmamak lazim.Cok etkilenmem diyorsan o zaman testlerine baslayabilirsin

Bugün tekrar mı kan versen kuzu?
Çünkü çok belirgin öyle 2 lık 5 lik falan değil

Balım hiç bilmiyorum ki,ilaç falan verdiyse doktor belki onun etkisindendir. Bir kaç gün daha bekle bence hala olmazsan tekrar kan verirsin. Rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın inşallah hakkımızda hayırlısı olsun

Bende onu diyorum 2 lik 5 lik değil hani erken gebelik olsa tamam diyicemde ucuz bir test. Kanda vermek istemiyorum dünki şeylerden sonra bilemedim
Biraz bekle bakalım. İlaç falan kullanıyor musunn? Testi yenile tekrar. Koyulaşma olacak mı ona bakalım? Belki kimyasal değil belki çok erken yakaladın

Yok ya sanmıyorum hiçbir ilacın gebelik testini etkileyeceğini. Birkaç gün sonra belki veririm kan dünki yaşadıklarımdan sonra hiç istemiyorum kan olayını. Amin canım hayırlısı

Tekrar kan ver, hatta mümkünse doktorla görüş canım inşallah umarım sonu güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…