Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canm valla çok enteresan bir durum istersen bugün başka marka test alıp dene olmadı 1 2 gün sonra bir daha kan verirsin

canım bence bi kac güne tekrar kan ver bu arada bu testlerlede gün aşırı takip et bakalım koyulaşma olacak mı umarım bebişin senledir

Günaydın kuşum aa iyi o zman fsh düştüyse Prolaktini pek bilmiyorum canm peki klomen femara vs verecekmi doktor

Günaydın kuşum aa iyi o zman fsh düştüyse Prolaktini pek bilmiyorum canm peki klomen femara vs verecekmi doktor
muayenede sıkıntı yok dedi ben istedim ama degerlerin çıksın öyle bakalım dedi bugün öğleden sonra tekrar gidip gösterecem senin degerler nasıldı canım sende yakın zamanda yaptırmıştın sanki

Günaydın canım 2 günde bir kan ver istersen ben beta düşüşünü öyle takip ettim dış gebelikte.. bu arada yazamadım durumuna üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş umudumuz tükenmedi martta yine beraberiz

Günaydınnn canımm ben hormon hiç baktırmadım biliyormusun o yüzden yorum yapmayayım hiç ama bi akrabamında 27 çıkmıştı ilaç kullanıyordu 1 Aydır ve şuan hamile hatta banada o doktora git dedi bende düşünüyorum gitsem mi gitmesem mi diye

muayenede sıkıntı yok dedi ben istedim ama degerlerin çıksın öyle bakalım dedi bugün öğleden sonra tekrar gidip gösterecem senin degerler nasıldı canım sende yakın zamanda yaptırmıştın sanki
Canm ben hormonlara geçen sene nisanda baktrmistim bu sene ocak ayında kan degerlerime d vitamini vs baktrmistm
Bakalm ne diyecek doktor

bakalım bugün bakacak doktor canım sen hiç yaptırmadıysan yaptır adetliyken yaptırman lazım 2. veya 3. gün

Canim belki de gec yumurtlama olmustur yeni oldugu icin de degerin dusuk cikmistir. Biraz daha bekleyip tekrar kan verirsen daha net bir sonuc cikabilir. Hayirlisiyla insaallah guzel sonuclar alirsin

Prolaktin canım dediğim gibi biraz yüksek sanırım. Ama zararlı bir yükseklik değildir diye tahmin ediyorum. Diğerleri çok güzel .folatın değerlik aralığını bilmiyorum bide hiç baktırmadım ben ona sanırım

folat deger aralığı 4- 20 arası görünüyor canım ben istedim ona bakmasını bu aya kadar 3 ay kesintisiz kullandım çok kullandım diye bu ay kullanmadım bi bakayım dedim o ıyı cıkmış prolaktın dediğin gibi biraz yüksek ilaç verir mi bilemiyorum bu duruma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…