Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Gyonopol u geçen sene doktor vermişti birde imprly deneyeyim bakalm
dene canım ben hamile kaldıgım ay kullanmıştım önceki aydan başlamıştım bittiğinde hamile oldugumu öğrendim 30tane var içinde bu aydan başlarsak diğer aya yumurtlamaya kadar yetiyor umarım bu sefer bitirmeden güzel haberi alırız

Ben bu ay uygulamayi dusunuyorum. Rahim kanallarini kapali tupleri acmak icin uygulanirmis.

Sutle birlikte maydonozu kaynatip icine birazda karabiber atiyoruz. Belimize etek tarzi perde gorevi gorecek birsey gecirip suya degmeden sadece buharina oturuyoruz. Buhar bitince tekrar kaynatip 2 kez daha tekrarlaniyor. Regl bitince veya iliskiden 1 saat once falan yapilabiliyor.

Bu arada doktorlar buna guluyor olabilir ama bunlar unutulan eski tip tedavi yontemleri. Anadolu da ebeler tarafindan yillarca uygulanmis. Ayrica bu konuda yazilan bilimsel dergide yayinlanan makale dahi var. Doktorlarin tum çareyi yan etkisi yararindan fazla olan ilaclarda aramasini da cok gormuyorum cunku aldiklari egitim sadece bu yonde. Eski tedavi yontemlerini de arastiran arastirsa da ilac sirketlerinin baskisi yuzunden kabul gormeyen cok azinlikta hekim var zaten.

Soyleyeceklerim bu kadar saygilar
Y Yaseminnn35 H hawaii Z zesamu93

Kuzum ben ilk gebeligimde yaptiktan sonra ki ay gebe kalmıştım bu mu vesile oldu bilmiyorm tabi ama bu ayda denemeyi dusunuyorm nasip olursa

hanımlar selam ben dün hormon testi verdim çok şükür hepsi normal sadece tsh ım 5 ti ilaç kullanıyordum. 25ve 50mg. Şimdi de 0.01 olmuş tsh düşmüş ve t3-t4 üm normalken t4üm de çok az yükselmiş. dozla mı ilgili acaba doktora göstericem ama bu ay da ondan olmamış olabilir mi bunu nasıl dengelicekler anlamadım.

Bir de prolaktin 19 yüksek mi. Yani çok yüksek değil de bazısı prl düşünce hamile kaldım falan yazmış yani 3-10 arası falan mı olması gerekiyor

V Vavelya09 bu sekilde kuzum

Valla çok iyi açıklamışsın kuzum teşekkürler sadece 1 kez mi yapıyoruz bunu peki yumurtlamaya kadar her gün mü ? Valla ben geri durmuyorum hiç böyle şeylerden

Valla çok iyi açıklamışsın kuzum teşekkürler sadece 1 kez mi yapıyoruz bunu peki yumurtlamaya kadar her gün mü ? Valla ben geri durmuyorum hiç böyle şeylerden
Yani cok detayini bilmiyorum ama reglden sonra ki gunler ust uste gunde 2 3 kez falan uygulaniyormus iliskiden 1 saat oncesi de uygulaniyormus oyle okudum. Ben sanirim bir iki gun anca yapabilirim ama sonuclarini da merak ediyorum ama cok yapanlarda alt bolgeden tuhaf akintilar gelmis. Artik tikaniklik mi acildi noldu billmiyorum.

Teşekkürler kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…