Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yani cok detayini bilmiyorum ama reglden sonra ki gunler ust uste gunde 2 3 kez falan uygulaniyormus iliskiden 1 saat oncesi de uygulaniyormus oyle okudum. Ben sanirim bir iki gun anca yapabilirim ama sonuclarini da merak ediyorum ama cok yapanlarda alt bolgeden tuhaf akintilar gelmis. Artik tikaniklik mi acildi noldu billmiyorum.
Anladımnm kuzum benimde bitmek üzere reglim bende uygulamak istiyorum yaaa bir deneyelim ne olacak ki 😂🙈

Kızlar maydonoz suyu ve süt hikayesi için bir yazı okudum hepimiz bu ay yapmalıyız

canım ben kendiliğimden hamile kaldım. rabbimin mucizesi. belki kapalı değildi belki zayıfladığım için açıldı belki okuduğum salatı tefriciye işe yaradı belki sabah ezanındaki dualarım. ben tüm kalbimle inanıp rabbimden mucizesini istedim çok şükür bu duyguyu nasip etti. inşallah kucağıma almayıda nasip eder. ve yavrumu Rabbimin yolunda yetiştirmeyi. daha önce bi kaç yerde yazdım mesajlarımı bulabilirsen oku hepsini süt-maydonoz buharı da yaptım. bir iki adaçayı da içtim. adaçayı suyunun içine de oturdum. bide artık stresten kurtulmuştum tüp bebek için laporoskopiye hazırlanıyordum.onun için bebek fikri çıkmıştı psikolojimden. rabbim o noktada gönderdi işte. Rabbim inşallah seninde yüzünü tez vakitte güldürsün. kucağına versin mucizeni inşallah.
Okuyun bunu lütfen

Linki de bıraktım

hanımlar selam ben dün hormon testi verdim çok şükür hepsi normal sadece tsh ım 5 ti ilaç kullanıyordum. 25ve 50mg. Şimdi de 0.01 olmuş tsh düşmüş ve t3-t4 üm normalken t4üm de çok az yükselmiş. ☹️ dozla mı ilgili acaba doktora göstericem ama bu ay da ondan olmamış olabilir mi bunu nasıl dengelicekler anlamadım.
Benim de 4'tü tsh ama ben 25 mg içiyorum haftasonu 50 iç dedi ama içmedim birden düşer diye bende hep 25 şuan günde 1 tane ama tahlil yaptırmadım daha düşmüştür heralde bence sende sadece 25 iç

Kızlar maydonoz suyu ve süt hikayesi için bir yazı okudum hepimiz bu ay yapmalıyız

Okuyun bunu lütfen

Linki de bıraktım
ben maydonoz süt buharı 2 defa yapmıştım ama bende bir işe yaramadı tabi herkesin vucuduna göre değişir size şifa olur inşallah 🙏

Benim de 4'tü tsh ama ben 25 mg içiyorum haftasonu 50 iç dedi ama içmedim birden düşer diye bende hep 25 şuan günde 1 tane ama tahlil yaptırmadım daha düşmüştür heralde bence sende sadece 25 iç
Bence de haftada 3 kez 50ydi aniden düştü bence. Çünkü çok yüksek de değil demişti 5 için. teşekkürler 💐

Kızlar biz bu ay bebek çalışmalarına başladık. Normalde reglime 2-3 gün kala lekelenme olurdu ama yarın regl olmam gerekirken hala leke yok acaba diye düşünüyorum 🥰 karnimda hala ufak bir sızı var ama gelen giden yok bekliyorum bakalım

Test yaptın mı canım. Varsa elinde mutlaka yap. İnşallah 🙏
Canım normal gebelik testi var geçen gün yaptım ama çıkmadı, dün erken gebelik testi yaptım test mi bozuktu bilmiyorum çizgi ortada kaldı, yeterince değerlendiremedik bu ayı aslında ama yumurtlama gününden sonraki günü değerlendirdik. Bilmiyorum ki 🥰

Canım normal gebelik testi var geçen gün yaptım ama çıkmadı, dün erken gebelik testi yaptım test mi bozuktu bilmiyorum çizgi ortada kaldı, yeterince değerlendiremedik bu ayı aslında ama yumurtlama gününden sonraki günü değerlendirdik. Bilmiyorum ki 🥰
Yumurtlamadan önceki gün daha kıymetli diyorlar ama bilinmez. Nasipte varsa tek kurşunda da tutuyor 😂

X