Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Aradan vakit gecti ama soyle yaptim adet bittikten sonra basladm iliskiden once yapiyordum bir litre sute bi demet maydanoz guzelce yikayip koyup kaynatyordum 5-10 dakika. sonra kova ya koyuyordum alt kismini tamamen cikariyorsun kovanın uzerine oturuyorsun biraz zor oluyor beklemek o sekilde uzerimede battaniye aliyordm buhar cikmasin diye o sekilde tabi kendini yakmamaya dikkat et ben bi iki dakika ilk sicaginin Cikmasini bekliyordum bazen ısıtıp biraz daha oturuyordum sonrasinda direk iliski oluyordu toplamda 3-4 gun yaptim sadece yumurtlama gorunce bırakıyordum tabi ne kadar dogru bilemiyorm kimde nasi etki eder iyi mi olur kötümü bilemiyorm ben risk alip denemistim sukur bende kotu bir etkisi olmadi benimde bi tanıdığım tavsiye etmişti @gozdeeng
Peki bunu yaptığında yumurtlama zamanı çok ağrın oldumu canım kasık bel karın ağrısı

kızlar günaydın bugün regl 5.gün bugün itibariyle küre başladım omega 3 ve d vitamini devam diğer istediğim vitamin kargoda gelmedi henüz büyük ihtimal bu aya yetişmez bu şekilde devam ara öğünlerde incir hurma aldım onları tüketecem gündüz bi r iki tane bende durum böyle sevayd sevayd kuşum hani yaptınmı test

kızlar günaydın bugün regl 5.gün bugün itibariyle küre başladım omega 3 ve d vitamini devam diğer istediğim vitamin kargoda gelmedi henüz büyük ihtimal bu aya yetişmez bu şekilde devam ara öğünlerde incir hurma aldım onları tüketecem gündüz bi r iki tane bende durum böyle sevayd sevayd kuşum hani yaptınmı test
Yaptım canım 10.gün ve yine akça pakça testim 😂 2 gün sonra bidaha denerim şansımı sonra kuzu kuzu adet beklerim napalım 😬

bizede at görelim bu testi 😁
İstersiniz diye çekmiştim zaten 15 dk falan sonraki resmi sanırım😂😂
Bu arada söz de bu test yalancı ğozitif çıkartan beyaz freely 😂😂 yalancıkten bile çizgi yok yani 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_6695.jpeg
    IMG_6695.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 28
Bu arada söz de bu test yalancı ğozitif çıkartan beyaz freely 😂😂 yalancıkten bile çizgi yok yani 😂😂😂
bende de hiçbir zaman o sahte denilen testler pozitif vermedi gölge cıkmıştır ama onada aldanmıyorum gölge cok cıktı sonu regl oldu eger hamilelik varsa zaten idrarı döker dökmez anında cıkıyo silik de olsa 🙏

senin daha günün var canım bakalım görelim yumurtlma oldu bu ay buda umut verici yumurtlama gördükçe devamı gelecektir buna inanıyorum 🙏

bende de hiçbir zaman o sahte denilen testler pozitif vermedi gölge cıkmıştır ama onada aldanmıyorum gölge cok cıktı sonu regl oldu eger hamilelik varsa zaten idrarı döker dökmez anında cıkıyo silik de olsa 🙏
Şimdiye kadar hiç ne gölge ne çizgi hiç bişey göremedim testlerimde , düşün ovülasyonda bile zor gördüm bu ay 😂😂😂 hayırlı ne dşyelim . İnşallah görürüz en kısa zamanda hatta bu ay 🙏

Şimdiye kadar hiç ne gölge ne çizgi hiç bişey göremedim testlerimde , düşün ovülasyonda bile zor gördüm bu ay 😂😂😂 hayırlı ne dşyelim . İnşallah görürüz en kısa zamanda hatta bu ay 🙏
olmazsa bu ayda aynı şeylere devam edecez canım olacak inşallah eşinede bol bol ceviz kabak cekirdeği keciboynuzu özü çakşır kökü suyuda içir bunlar cok iyi gelecek

Günaydınn kuzum bende folikle devam ediyorum incir kurusu ve hurma iyi mi geliyor ? Benimde bugün 5. Günüm😍

Günaydınn kuzum bende folikle devam ediyorum incir kurusu ve hurma iyi mi geliyor ? Benimde bugün 5. Günüm😍
incir kürü prolaktını yükseltiği için ben sade gün içinde bir iki tane yiyecem evet yumurta kalitesi için iyi bide doğal bi yan etkisi olmaz hurmada tavsiye ediyorlar aldım bende hem eşime hem kendime

X