Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar benim ikinci bebeğim olacak Allah nasip ederse . BAT 09.02.2024 yani cuma günü. Kasıklarımda ağrı oluyor ara ara diye erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı sonuç. Ama hala belki diyorum ve cuma gününü bekliyorum

Yok kuzummm en son doktorum hsg ye 18 bin istediğinden beri bir daha gittiğimde sorarım artık

Kızlar süt ve maydonoz kürünü uygulayan var mı ? Rahim tıkanıklığına iyi geliyormuş diye okudum forumda bende dış gebelik geçirdim ya bi yapsam mı diyorum birde biri uygulanışını yazar mı acaba

Yumurtlamadan sonramı ilişki oldu gene kaldınız?

Bunu telefondan mi olcuyorsunuz acaba

Basakbasak1 kuzum ben boyle yaptim ama tikaniklik varmiydi yokmuydu bilmiyorum yaptiktan sonraki ay hamile kaldim tabi bu vesile oldumi onuda bilmiuorm biri tavsiye etti denemiştim oyle

Basakbasak1 kuzum ben boyle yaptim ama tikaniklik varmiydi yokmuydu bilmiyorum yaptiktan sonraki ay hamile kaldim tabi bu vesile oldumi onuda bilmiuorm biri tavsiye etti denemiştim oyle
Kuzum bende bilmiyorum var mı yok mu hsg çektirmene gerek yok dedi yinede denemek istedimm teşekkür ederimm

Bunu telefondan mi olcuyorsunuz acaba
Hayır şu resimdeki gibi basit ateş ölçerle ölçüyorum sabahları yataktan çıkmadan aynı saatlerde uyandığımda , resimdeki uygulamaya yüklüyorum ateşimi

Eklentiler

• IMG_6694.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_6693.jpeg
    127 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…