Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Anladımnm kuzum benimde bitmek üzere reglim bende uygulamak istiyorum yaaa bir deneyelim ne olacak ki

Kızlar maydonoz suyu ve süt hikayesi için bir yazı okudum hepimiz bu ay yapmalıyız

Okuyun bunu lütfen

Linki de bıraktım

Benim de 4'tü tsh ama ben 25 mg içiyorum haftasonu 50 iç dedi ama içmedim birden düşer diye bende hep 25 şuan günde 1 tane ama tahlil yaptırmadım daha düşmüştür heralde bence sende sadece 25 iç

ben maydonoz süt buharı 2 defa yapmıştım ama bende bir işe yaramadı tabi herkesin vucuduna göre değişir size şifa olur inşallah

Benim de 4'tü tsh ama ben 25 mg içiyorum haftasonu 50 iç dedi ama içmedim birden düşer diye bende hep 25 şuan günde 1 tane ama tahlil yaptırmadım daha düşmüştür heralde bence sende sadece 25 iç
Bence de haftada 3 kez 50ydi aniden düştü bence. Çünkü çok yüksek de değil demişti 5 için. teşekkürler

Kızlar biz bu ay bebek çalışmalarına başladık. Normalde reglime 2-3 gün kala lekelenme olurdu ama yarın regl olmam gerekirken hala leke yok acaba diye düşünüyorum karnimda hala ufak bir sızı var ama gelen giden yok bekliyorum bakalım

Test yaptın mı canım. Varsa elinde mutlaka yap. İnşallah
Canım normal gebelik testi var geçen gün yaptım ama çıkmadı, dün erken gebelik testi yaptım test mi bozuktu bilmiyorum çizgi ortada kaldı, yeterince değerlendiremedik bu ayı aslında ama yumurtlama gününden sonraki günü değerlendirdik. Bilmiyorum ki

Yumurtlamadan önceki gün daha kıymetli diyorlar ama bilinmez. Nasipte varsa tek kurşunda da tutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…