Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Progestan adetle hiç ilgisi yok kuzum inşallah hayırlı haberdir
Haha yasemincim test yaptım laboquick yarım saat sonra silik gölge çıktı okadar laboquick testi yaptım hep bembeyaz di dün progestan kestim 10gun kullandım adeti geçiştiriyorum muş öle dediler vallahi pazartesiye kadar gelmezse tekrar test yapicam inancı şuan tel sevindiğim şu yumurtlamadan 7 gün sonra hemen gelen lekeleri görmedim ya o bana bir tık ümit verdi Rabbım insallh sağlıklı sonuçlarımız olur iyiki demişsin ilaci gebelik yoksa bile ki insallh vardır lekelenme olayı bitti

Candy7777 Test hangi test kuzu bide kan görmedikçe biliyosun neler gördük burda bi kanı ver rahatlayalım
Birkaç gün koyulaşma takip edicem canım belki sonra veririm ama o strese girmekte istemiyorum. Şöyle bir test canım

Eklentiler

• 8904D3AB-0535-4459-A2C5-01058AEE0F1C.jpeg
    144,7 KB · Görüntüleme: 41
Hayırlı olsun adınıza çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim

Ovülasyondan sonra kaçıncı günün kuzum
Canım ben galiba iki kez yumurtladım ikinci tuttu. Doktor kontrolundeydim 17 şubatta sol tarafta çatladı sağda da büyümekte olan birtane vardı muhtemelen oda sonradan çatladı çünkü 17 şubattakini baz alırsak 14.gün oluyor ve testin daha koyu çıkması lazım zaten belirtilerde çok geç başladı adete 2-3 gün kala benim belirtilerim çoğunlukla yumurtlamadan sonra başlar

Mart ayının ilk Uğur’u oldun canım hepımıze dua et

Kotu bir sey yoktur insaallah isterseniz baska doktorlara da gidip teyit ettirin. Rabbim kolaylilar versin

Anladımmm kuzumm bende gel gitlerdeyim yarın test mi yapsam diyorumda 12. Gün benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…