Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Geldi mi leke 😓 senin demi regli öncesi lekelenme oluyordu
Kahverengi akıntım akşam oluyosa sabah adetim başlardı. Bugün sabah olurum dedim hala yok. Ara ara kahverengi akıntı geliyo ama kanamam yok. Sağ kasığımda ağrı oluyo arada. Doktoruma söyledim kan testi yapmamı istedi. Pazartesiyi beklicem sanırım ben yine de

Merhaba canım ben de femara kullanıyorum şu an doktor haftaya kontrole çağırdı 20 Mart regl tarihim insaklah ikimizin de bebiş vardır ilaçtan sonra doktor iğne verdi mi sana
Yok canım ben iğne kullanmadım bu ay gebelik oluşmadı bende ama bugunrahşm filmi çektirdim Allah’ıma çok şükür bir sıkıntı çıkmadı🙏

Günaydın kızlar testimde fark var mı kafam karıştı yani dün geceyle bu sabah yapılan testin arasın çok büyük fark beklenmeli mi 🙄
Y Yaseminnn35 H hawaii Minaa95 Minaa95 Z zesamu93 B Beyond the sky Basakbasak1 Basakbasak1
Üstteki az önce alttaki dün
IMG_4321.jpeg
IMG_4318.jpeg

Son düzenleme:
Kızlar benim acayip kasik ve bel ağrım var iki gündür bugün daha çok ya adet olacakmisim gibi bi ağrı yerleşmeye mi çalışıyor acaba anlamadım adetime var daha da inşallah yerleşme çabasıdır bebişimin 🤭😸

Selam arkadaşlar
Bu ay bende aranıza katılabilirim.
4.5 yildir doğum kontrol hapi ile korunuyordum.Gecen ay biraktim.Doktor kontrollerimi oldum bir problem yok.Bir hafta sonra regl olacağım sonrasinda korunmayı birakacağım.İnşaAllah bende hayirlisiyla hamile kalırım.
Tüm bebiş isteyenlere Allah nasip etsin.Benim çok şükür bir kizim var ikinciyi istiyorum.

Günaydın kızlar testimde fark var mı kafam karıştı yani dün geceyle bu sabah yapılan testin arasın çok büyük fark beklenmeli mi 🙄
Y Yaseminnn35 H hawaii Minaa95 Minaa95 Z zesamu93 B Beyond the sky Basakbasak1 Basakbasak1
Eki Görüntüle 3395410 Eki Görüntüle 3395412
Fotograf oldugu icin heralde cok bir fark gorunmuyor. Erken gebelik testi denedin mi? Koyulasma onda daha net gorunebilir belki.
Iki gunde bir yapmak da iyi olabilir beta ya da o sekilde bakiliyor ya fark daha belirgin olabilir.

Fotograf oldugu icin heralde cok bir fark gorunmuyor. Erken gebelik testi denedin mi? Koyulasma onda daha net gorunebilir belki.
Iki gunde bir yapmak da iyi olabilir beta ya da o sekilde bakiliyor ya fark daha belirgin olabilir.
Elimde bundan var maalesef erken gebelik yok. İki gün sonra tekrarlıyım en iyisi. Birde bu iki testin arasında on saat var

Canım çok büyük bir fark bekleme ilk günler bende öyle düşünmüştüm akşam yaptığımdan sabahki belirgin şekilde koyu çıkacak sanıyordum 😊 biraz sabırla takip gerekiyor tabi kan vermeyeceksin hayırlı uğurlu olsun 🙏

Canım çok büyük bir fark bekleme ilk günler bende öyle düşünmüştüm akşam yaptığımdan sabahki belirgin şekilde koyu çıkacak sanıyordum 😊 biraz sabırla takip gerekiyor tabi kan vermeyeceksin hayırlı uğurlu olsun 🙏
İçimi rahatlattın şuan çok teşekkür ederim canımmm 🥹 bende öyle düşündüm geceden sabaha çok büyük bir değişim olmazdı

Olmuş olmuş canım gözün aydın. Birden hızlı koyulaşmaz. Düşünsene beta 8 iken 10 saat sonra hadi olsun 11 12. İki katına 2 günde çıktığı için bir kaç gün sonra daha net çıkar inşallah. Bekliyoruz güzel haberlerini ❤️❤️

X