Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yok canm suan hiçbir ağrım leke hatta göğüs hassasiyetide azaldı bende öyle düşündüm acaba testlerin hassasiyeti mi farklı diye burda okumuştum freely bayağa düşük değeride algılıyor diye niyetim p.tesi kan vermek

bencede hafta sonu araya giriyor pazartesi daha sağlıklı olur bide çarşamba verirsin artış iyiyse daha vermezsin umarım sağlıkla ilerler

merhaba kızlar kürtaj sonrası ilk adeti oldum artık korunmayacağım eşime proxeed plus almayı düşünüyorum bakalım belki vesile olur. Hiç hamile kalmadan öncede evlat isteği içimde çok fazlaydı ama 2 ay o duyguyu hamileliği kalp atışın duyunca yavrumun, sonra kaybedince sanki evlat hasreti daha da agırlaştı gibi hissediyorum bu boşlugu sadece yine anne olunca dolduracağım galiba. Rabbimden duam şu mübarek gün hürmetine bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin doktor yollarına tekrar düşürmeden.

Kızlar progestoron hormonu çarşamba 38 bugün 27 çıkmış sorun olurmu? Beta çıkmamış henüz doktorla konuşamadım henüz moralim çok bozuldu

Günaydın kızlar regle 7/8 gün var, karartı çarptı gözüme yine, göğüslerimin kenarları resmen sızlıyor ..

Eklentiler

• IMG_2902.jpeg
    762,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_2904.jpeg
    598,4 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar günaydın bir çok yere yazdım ama cevap alamadım son kez burayı deneyeceğim.. İlk gebeliğimi 2022 kasım da öğrendim ve 2022 Aralık da düşük yaptım beta 15 kasım 2022 de 102 30 kasım 2022 de 2760 çıkmıştı sonra düştü boş gebelik olduğunu söyledi doktor.. Çarşamba günü regl 4 gün gecikti çarşamba günü test yaptım pozitif çıktı ve gidip kan verdim kan 1489 çıktı.. 4hafta 5 günlüktüm bugun tam 5 haftayım yine test verdim ve henüz çıkmadı bekliyorum doktor 1489 çok yüksek dış gebelik olabilir dedi eğer bugun 5000 6000 4000 çıkarsa dış gebelik şüphesi olacakmış muayene gitmedim henüz inanılmaz moralim bozuk

Bu belirtiler reglden kaç gün önce başlıyor acaba herkeste değişiyor galiba. Dün çok uyku bastırdı bana bugün de belim ağrıyor biraz ama spordan da olabilir bilemedim psikolojik de olabilir. Ayy doğmamış çocuğumla konuşuyorum bazen resmen umarım erken gelirr

Çok geçmiş olsun inşallah bir sıkıntı yoktur Allahın izni ile okadar zor bir süreç ki

Herkeste farklı oluyor belirtiler canım benim de bel ağrım var. Önce sağlıklı sonra gönlündekini nasip etsin Allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…