Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hsg filmini istanbul ataköyde çektirdim , 1 dk falan sürdü ve hiç ağrı falsn olmadı elif hanım var ords eli aşırı hafif, yani ben bi tane ağrı kesici hap içmiştim 1 saat öncesimde öyle direk girdim anestezi vs almadım çok rahat geçti tüplerim açık çıktı. Ama ben mikro küçük belki tıkanıklıklar vardı olmuyordu filmle birlikte verilen ilaçla tüm yollar açıldı diye düşünüyorum.

Canım benım azmin zaferi diyelimmi Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallahannelerımız cogaldı hepımıze nasıp olsun en kısa zamanda

gunaydın canım benim regl agrım başladı bugun yarın olurum sen ne durumdasın
Kuzum hafif hafif ağrılarım var hala aç kalıncada midem bulanıyor bol acıkıyorum ama regl öncesin de de iştahım açık oluyor benim dün akşam keskin bir ağrı girdi yatmadan önce acaba olacakmıyım diye düşündüm sabah birşey gelmemiş gelecek gibide durmuyordu göğüsümün yanlarında da ağrı var kuzum halsizliğimde var (yorgunlukta olabilir baya yoğunuz yine gereksiz şekilde) gribim geçti bir burun tıkanıklığım kaldı birde bir tık sesim kısık gibi Uygulama regl 3 gün diye bildirim yolladı sabah bi dürttüler test için yine beni ama yapmayacağım daha

canım senin normalde döngün ne kadardır sat ayın kacıydı

canım senin normalde döngün ne kadardır sat ayın kacıydı
Kuzum ben 28-29-30 günde oluyordum yumurtlama 17sinde göründüğünde 3 marttı 19 u yapınca 5 mart görünüyo şuan. Geçen ay 34. Gün oldummm ilk kez geç oldum benim hep düzenlidir normalde ondan kestiremiyorum ne zaman olacağımı

benim bugün döngümün 28. günü benimde normalde 25 28 arasında olur bu ay yumurtlamaya göre bugün regl görünüyor benim bakalım inş yarın gelir

benim bugün döngümün 28. günü benimde normalde 25 28 arasında olur bu ay yumurtlamaya göre bugün regl görünüyor benim bakalım inş yarın gelir
Benimde 28 kuzum.. sen dün test yaptın mı ben çok yoğundum göremedim de.. bende haftasonu olmayı diliyorum olacaksam baya ağrılı oluyor. Yarında programım var yeşilay baya büyük kapsamlı olmadı günlük takarım koşturmaktan bakamam çünkü hiç

Valla canım yaptm birde artimed test yaptm Başka marka olsn diye eczanede bu marka varms çok silik çıktı zor görünüyor
her markanın hassaslıgı farklı oluyor canım freeylin mavili olan onun hassaslığı daha iyi diye biliyorum herhangi bir agrın leken ykoksa hiç korkma bide bol bol dinlen ayaklarını uzat kan akışısı gitsin rahmine sağlıkla büyüsün bebiş

yok canım gerek duymadım yapmaya agrılarım başladı regl öncesi karın agrısı hafif haif gelir anlıyorum ordan

Katılıyorum canım ya aynı testle sürekli devam et ya da kan tahliline başla sağlık ocağında en azından O _okyanus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…