Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hsg filmini istanbul ataköyde çektirdim , 1 dk falan sürdü ve hiç ağrı falsn olmadı elif hanım var ords eli aşırı hafif, yani ben bi tane ağrı kesici hap içmiştim 1 saat öncesimde öyle direk girdim anestezi vs almadım çok rahat geçti tüplerim açık çıktı. Ama ben mikro küçük belki tıkanıklıklar vardı olmuyordu filmle birlikte verilen ilaçla tüm yollar açıldı diye düşünüyorum.

Günaydın hanımlar ben bu ay özellikle diğer aylara göre yaptığım farklılıklardan bahsetmek istiyorum belki sizlerede faydası olur.. Bende pcos vardı, ama sendrom olanından değil yani kilo kıllanma artışı vs sorunum yok ama yumurtalarımda pco vardı. 33-34 günde bir adet olurum yıllardan beri.. 1 senedir çocuk istiyorduk, ilk başlarda akışına bıraktık ben rutin kontrollerimi oldum hormonlarım amh vs normaldi pco da direk engel değil demişti doktorum 4-5 normal yolla denedik. Sonra olmayınca bir türlü (çünkü insan hemen olacak sanıyor..) ben bir ay klomen kullandım olmadı, yine normal akışına bıraktım diğer ay olmadı, sonra femara çatlatma iğnesi inofolic yaptık. Olmadı, inofolik hpye hep devam ettim olmadı (eşim test verdi çok iyi çıktı) taki bu şubat ayına kadar. Bu ay başında yakın arkadaşımın gebeliğini öğrendik ve kendisinde kist vs de vardı şaşırmıştık, doktoru ona proxfemin diye saşe toz bi ilaç önermişti ilk aydan hamile kaldı. Bende hemen aldım, ve doğru düzgün bi doktora gittim İstanbulda olanlar için bagçeşehirde müberra namlı kalem, kendisi yumurta takibi femara (5gün) gonal f f(3 gün)ve çatlatma iğnesi uyguladı. Bu sırada 14 gün ilişki olmadı birde çünkü hsg filmi istedi. Tıkanıklıklar olabilir dedi. Adet bitimi(2 şubat başlangıçtı) 6 şubatta yani adet bitimi 1 gün geçince hsg çekildim ve yaklaşık üstüne 1 hafta lişki olmadı sadece ilaçlara devam ettim. Çatlatma yapılan gün 15 şubatta ve sonraki iki gün ardarda üç gün yani ilişki oldu sonra ise biz denk getiremedik günaşırı 3 gün bir oldu.. toplam 5 kez falan ilişki olmuştur maksimum. Ama çatlatmanın 14. Günü çift çizgi, beta 105 geldi 🫠🫠🫠 Çok mutluyum size hsg filmini, doktorumu ve proxfemin takviyemi öneririm💙💙 Allah hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun..
Canım benım azmin zaferi diyelimmi🥰🧿💐 Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah🙏annelerımız cogaldı hepımıze nasıp olsun en kısa zamanda🤭🥰

gunaydın canım benim regl agrım başladı bugun yarın olurum sen ne durumdasın
Kuzum hafif hafif ağrılarım var hala aç kalıncada midem bulanıyor bol acıkıyorum ama regl öncesin de de iştahım açık oluyor benim dün akşam keskin bir ağrı girdi yatmadan önce acaba olacakmıyım diye düşündüm sabah birşey gelmemiş gelecek gibide durmuyordu göğüsümün yanlarında da ağrı var kuzum halsizliğimde var (yorgunlukta olabilir baya yoğunuz yine gereksiz şekilde) gribim geçti bir burun tıkanıklığım kaldı birde bir tık sesim kısık gibi Uygulama regl 3 gün diye bildirim yolladı sabah bi dürttüler test için yine beni😂😂 ama yapmayacağım daha

Kuzum hafif hafif ağrılarım var hala aç kalıncada midem bulanıyor bol acıkıyorum ama regl öncesin de de iştahım açık oluyor benim dün akşam keskin bir ağrı girdi yatmadan önce acaba olacakmıyım diye düşündüm sabah birşey gelmemiş gelecek gibide durmuyordu göğüsümün yanlarında da ağrı var kuzum halsizliğimde var (yorgunlukta olabilir baya yoğunuz yine gereksiz şekilde) gribim geçti bir burun tıkanıklığım kaldı birde bir tık sesim kısık gibi Uygulama regl 3 gün diye bildirim yolladı sabah bi dürttüler test için yine beni😂😂 ama yapmayacağım daha
canım senin normalde döngün ne kadardır sat ayın kacıydı

canım senin normalde döngün ne kadardır sat ayın kacıydı
Kuzum ben 28-29-30 günde oluyordum yumurtlama 17sinde göründüğünde 3 marttı 19 u yapınca 5 mart görünüyo şuan. Geçen ay 34. Gün oldummm ilk kez geç oldum benim hep düzenlidir normalde ondan kestiremiyorum ne zaman olacağımı😂

Kuzum ben 28-29-30 günde oluyordum yumurtlama 17sinde göründüğünde 3 marttı 19 u yapınca 5 mart görünüyo şuan. Geçen ay 34. Gün oldummm ilk kez geç oldum benim hep düzenlidir normalde ondan kestiremiyorum ne zaman olacağımı😂
benim bugün döngümün 28. günü benimde normalde 25 28 arasında olur bu ay yumurtlamaya göre bugün regl görünüyor benim bakalım inş yarın gelir 😢

benim bugün döngümün 28. günü benimde normalde 25 28 arasında olur bu ay yumurtlamaya göre bugün regl görünüyor benim bakalım inş yarın gelir 😢
Benimde 28 kuzum.. sen dün test yaptın mı ben çok yoğundum göremedim de.. bende haftasonu olmayı diliyorum olacaksam baya ağrılı oluyor. Yarında programım var yeşilay baya büyük kapsamlı 😀 olmadı günlük takarım koşturmaktan bakamam çünkü hiç

🥰
Valla canım yaptm birde artimed test yaptm Başka marka olsn diye eczanede bu marka varms çok silik çıktı zor görünüyor 🙄
her markanın hassaslıgı farklı oluyor canım freeylin mavili olan onun hassaslığı daha iyi diye biliyorum herhangi bir agrın leken ykoksa hiç korkma bide bol bol dinlen ayaklarını uzat kan akışısı gitsin rahmine sağlıkla büyüsün bebiş 😍🙏

Benimde 28 kuzum.. sen dün test yaptın mı ben çok yoğundum göremedim de.. bende haftasonu olmayı diliyorum olacaksam baya ağrılı oluyor. Yarında programım var yeşilay baya büyük kapsamlı 😀 olmadı günlük takarım koşturmaktan bakamam çünkü hiç
yok canım gerek duymadım yapmaya agrılarım başladı regl öncesi karın agrısı hafif haif gelir anlıyorum ordan 🙏

her markanın hassaslıgı farklı oluyor canım freeylin mavili olan onun hassaslığı daha iyi diye biliyorum herhangi bir agrın leken ykoksa hiç korkma bide bol bol dinlen ayaklarını uzat kan akışısı gitsin rahmine sağlıkla büyüsün bebiş 😍🙏
Katılıyorum canım ya aynı testle sürekli devam et ya da kan tahliline başla sağlık ocağında en azından O _okyanus

X