Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canım bu yazdığına verilebilecek bir cevap yok ki ( soru da yok. Doktor söylemiş zaten( 4 gün gecikmeye göre yüksek bir değer ama belki erken döllenme olabilir 8 9.günde falan bir ihtimal bu olabilir. (İnşallah öyledir) İnşallah sağlıklı seyreder gebeliğin

Anladım haklısın ama 3000 çıkanı duydum o yüzden bir şeyler öğrenmek için buraya yazdım şuan kaç çıkması gerekiyor diye

Neden yüksek olsun ki 1489 regl geçmiş sonuçta. Benim reglden 5 gün geçince 2000di ve ikizdi bebeklerim. Kötü düşünme inşallah hayırlısıyla sağlıkla devam eder

Anladım haklısın ama 3000 çıkanı duydum o yüzden bir şeyler öğrenmek için buraya yazdım şuan kaç çıkması gerekiyor diye
Sabit bir şey değil ki işte keşke olsa. Onu sen günlerinden kestirebilirsin ancak. Yani yumurtlamadan 10.gün olduysa ve o ölçüm atıyorum 35.gün olduysa normaldir değerin. Ama yumurtlaman 14.günse, değerin ölçülmesi de 30.gün galansa mesela o zaman yüksek değer kalır.
Yani tahmini yumurtlamadan kaç gün sonra ölçtürdüğün biraz belirleyici olur ( kesin asla olamaz zaten)
P pirlantaan ın da dediği gibi ikiz olasılığı da olabilir. Yani herşey olabilir beklemekten başka şans yok. İyi düşün moralini bozma Allah ın izniyle sağlıklıdır inşallah

Neden yüksek olsun ki 1489 regl geçmiş sonuçta. Benim reglden 5 gün geçince 2000di ve ikizdi bebeklerim. Kötü düşünme inşallah hayırlısıyla sağlıkla devam eder
Allah bağışlasın Allah uzun ömür versin aşkım benim aile de ve eşim de ikiz yok o yüzden sıkıntı olduğunu biliyorum bu değerlerin 1489 4 hafta 5 günlük için çok fazla

8 9 10 11 bunlar ovülasyon testin de pozitif çıkan günler sonra silikleşmişti ilk defa test ile takip ettim

Allah bağışlasın Allah uzun ömür versin aşkım benim aile de ve eşim de ikiz yok o yüzden sıkıntı olduğunu biliyorum bu değerlerin 1489 4 hafta 5 günlük için çok fazla
Canım maalesef 14.haftada kaybettim benim de ailemde ikiz yoktu ama rabbim nasip etti. Benim yumurtlama 11.gün falan oluyor belki senin de öyledir kötü düşünme

ultrasonla baktımı kese görünüyormu sadece betaya göre yorum yapmışsa bence dış gebelik denemez sonucta 4 gün gecikmen var yumurtlaman erken oldugunu düşünsek bence normal bi deger oyüzden kötü düşünmeyin bi doktora muayene olun

Hayır doktora gidip bir şey yapmadım eşim şuan yok hastane çok uzak acile gidiyorum sadece en erken pazartesi gidebilirim ya da çarşamba
Acil doktoru mu dış gebelik olabilir dedi. Bence yumurtlamana göre ve haftana göre değerin normal. İlk fırsatta kadın doğuma gidip keseyi görürsen için rahatlar inşallah

Kese gitmedim henüz pazartesi gideceğim doktor sonucu bekliyor şuan 4000 5000 çıkmaması lazım diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…